Egurrola Dance Studio – Wrocław

Nasze szkoły
O szkole

Egurrola Dance Studio we Wrocławiu to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 5 przestronnych, nowocześnie urządzonych sal zapewnia doskonałe warunki do tańca dla osób w każdym wieku, a doskonała lokalizacja w najwyższym budynku w Polsce pozwala poczuć prestiż i komfort. W czasie, gdy dzieci uczestniczą w zajęciach tanecznych, rodzice mogą skorzystać z udogodnień galerii handlowej i zrobić zakupy, zjeść obiad, wypić kawę, a nawet zagrać w kręgle lub też podziwiać panoramę Wrocławia z Punktu Widokowego zlokalizowanego na 49. piętrze drapacza chmur.

Kontakt

Egurrola Dance Studio
SKY TOWER, poziom +2
Ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław

DANE FIRMY:
World Dance sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa
NIP 522-303-05-55

Godziny otwarcia szkoły:

poniedziałek-piątek: 10:00-22:00
sobota:. 9:00-19:00
niedziela: 10:00-16:00

Manager szkoły:

Paula Bryjka

p.bryjka@egurrola.com

Infolinia ogólna:

601 20 20 20

(pn-pt 9:00-17:00)

Obserwuj nas:

Nasza szkoła
Zobacz, jak wygląda ta lokalizacja

Style tańca dostępne w naszej szkole

Zabawy z Tańcem i Muzyką
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Balet
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Jazz dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Hip Hop
Jazz
Commercial
High Heels
Contemporary Jazz
Latino Solo
Commercial Ladies
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zabawy z Tańcem i Muzyką
Zajęcia wprowadzają w magiczny świat tańca, pomagają zrozumieć rytm i poznać podstawowe kroki taneczne. Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego dzieci i pozwalają na rozwijanie umiejętności ruchowych już od najmłodszych lat. Długość i intensywność zajęć są dostosowane do możliwości 3-latków. Lekcja opiera się na nauce podstawowych kroków, rozróżnianiu rytmów i grach ogólnorozwojowe w grupie rówieśników. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów, opierających ich program na naukowo udowodnionych schematach: – oddziaływania na wyobraźnię dziecka – pomocy w przełamywaniu barier nieśmiałości i lęku przed kontaktem z rówieśnikami – kształtowania osobowości – nauki wyrażania emocji – wyrabiania nawyku prawidłowej postawy – kształtowania cech motorycznych – zachęcania do twórczości ruchowej – rozwijania koordynacji ruchowej Zabawy z tańcem i muzyką trwają 45 minut. Zapraszamy! MOŻLIWOŚCI DALSZEGO ROZWOJU Zabawy z tańcem i muzyką dla 3-letnich pociech są doskonałym początkiem edukacji tanecznej i ułatwiają kontynuację nauki w starszej kategorii wiekowej (4- i 5-latków) na zajęciach z tańca nowoczesnego i baletu.
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Taniec nowoczesny (4-5 lat)
Zajęcia z tańca nowoczesnego to doskonały początek tanecznej drogi i świetna zabawa dla każdego maluszka! To właśnie na tych zajęciach Twoje dziecko nauczy się, czym jest dynamiczna rozgrzewka i pozna pierwsze elementy techniki tańca – a wszystko to podczas radosnej zabawy! Instruktor niczym przewodnik po tanecznej krainie wprowadzi Twoje dziecko zarówno w magiczny świat tańca jazzowego, jak i ten bardziej luźny i rytmiczny świat hip hopu. Nasze zajęcia pozwalają na wszechstronny, prawidłowy i bezpieczny rozwój psychoruchowy, poprawiają ogólną sprawność młodych tancerzy, pomagają w przełamaniu charakterystycznej dla dzieci w tym wieku nieśmiałości, ale przede wszystkim dostarczają maluchom mnóstwo radości i pozwalają spożytkować drzemiącą w nich energię!
Balet
Balet
Twoje dziecko tańczy w domu niczym prima balerina? Marzy o puentach i tym, aby poruszać się leciutko, z ogromną gracją i wdziękiem? W takim razie zapisz je na balet! To zajęcia łączące w sobie zabawę oraz naukę tańca. Kształtują sylwetkę i wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, jednocześnie pozwalając poruszać się z gracją. Takie zajęcia stanowią świetne przygotowanie do występów przed publicznością, są więc idealne dla maluszków, których marzeniem są występy na światowych scenach musicalowych i które już od najmłodszych lat przejawiają wrażliwość na piękno otaczającego je świata. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś i zapisz je na zajęcia z baletu!
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
Taniec nowoczesny (6-12 lat)
To wspaniałe zajęcia będące prawdziwą mieszanką różnych stylów i dające możliwość wszechstronnego rozwoju wszystkim dzieciom, które rozpiera energia. To właśnie tutaj Twoje dziecko pozna podstawy takich stylów jak disco dance, jazz czy hip hop, aby na późniejszym etapie tanecznej edukacji wybrać ten, który jest mu najbliższy. Podczas zajęć kładziemy nacisk na dynamikę, rozciągnięcie oraz muzykalność – dzięki temu dzieci mogą się wyszaleć i spożytkować drzemiące w nich pokłady energii, a przy tym odkryć nową pasję, jaką jest taniec! Nauka tanecznych kroków i choreografii w grupie rówieśników zapewni twojemu dziecku także właściwy rozwój psychoruchowy, kształtując takie cechy, jak pewność siebie, umiejętność nawiązywania relacji, systematyczność czy pomysłowość i pozwalając zyskać dobrą kondycję. Jeśli więc szukasz najlepszej formy aktywności fizycznej dla swojego dziecka, zapraszamy na zajęcia!
Jazz dla Dzieci
Jazz dla Dzieci
Masz charyzmatyczne dziecko, które lubi perfekcję i marzy o występach scenicznych? Najwyższy czas, aby zapisać je na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który otwiera drzwi do kariery scenicznej. Udział w zajęciach pozwoli mu wykształcić gibkość, sprawiając, że ciało będzie świetnie przygotowane do wykonywania spektakularnych elementów. Twoje dziecko wykształci mimikę i nauczy się przepięknych piruetów oraz podniebnych skoków, a także dowie się, na czym polega precyzja ruchu. Wszystko to pozwoli mu zrobić pierwszy krok w stronę późniejszej kariery tanecznej, a być może nawet spełnić marzenia o występach w największych światowych spektaklach i musicalach!
Hip Hop dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Twoje dziecko to prawdziwy ziomek, który ma w sobie mnóstwo luzu i pozytywnej energii, lubi nowości i zawsze chce być na topie? Zapisz je na zajęcia z hip hopu i pozwól mu spożytkować drzemiącą w nim energię! W czasie lekcji hip hopu dzieci poznają choreografie opierające się na konkretnej pracy nóg oraz klatki piersiowej. A wszystko to w rytm dynamicznej muzyki, dzięki której nauka będzie świetną zabawą! Ponadto udział w zajęciach z hip hopu ma świetny wpływ na rozwój dziecka – rozbudza kreatywność, kształtuje muzykalność i otwiera na innych, pozwalając budować relacje z rówieśnikami. Hip Hop to zajęcia, które pokocha każdy wyluzowany ziomek, więc nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Taniec Nowoczesny (13-16 lat)
Uwielbiasz się ruszać i masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Chcesz nauczyć się tańczyć, ale nie wiesz, który styl jest Ci najbliższy i w którym najlepiej możesz wyrazić siebie? W takim razie zapraszamy na taniec nowoczesny! To bardzo różnorodne i dynamiczne zajęcia, które wymagają sporej dawki energii, ale także zapewniają mnóstwo zabawy w gronie rówieśników! Duży nacisk kładziemy na naukę techniki tańca jazzowego, disco dance oraz rozwój ogólnej sprawności fizycznej. To dzięki niej młodzi tancerze mogą pochwalić się umiejętnością opanowania coraz bardziej widowiskowych choreografii tanecznych. W grupach zaawansowanych nie zabraknie również elementów akrobatycznych, aby były one jeszcze bardziej spektakularne! Jeżeli więc szukasz najbardziej różnorodnych i dynamicznych zajęć tanecznych dla siebie – postaw na taniec nowoczesny!
Hip Hop
Hip Hop
Jeżeli szukasz nowej zajawki, lubisz się wyróżniać, a najbliżej Ci do subkultury hip hopowej, zapraszamy na zajęcia taneczne właśnie w tym stylu! Taniec hip hop bazuje na mocnej pracy nóg i plastycznej pracy ciała. Zajęcia w dużym stopniu rozwijają koordynację ruchową, pozwalają wypracować poczucie rytmu, muzykalność i dają możliwość wyrażenia osobowości i kreatywności za pomocą ruchu. Pod okiem instruktora poznasz postawy techniki i zasady rządzące tym stylem tańca:, a nazwy takie jak bounce i rocking, party dances, izolacje czy wavy nie będą miały przed Tobą tajemnic. Już teraz dołącz do grupy ziomków, którzy tak jak ty kochają hip hop i zapisz się na nasze zajęcia!
Jazz
Jazz
Masz zdolności aktorskie? Marzysz o występach w musicalach i spektaklach muzycznych? Zrób pierwszy krok w stronę kariery i zapisz się na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który pozwoli Ci w rozmaity sposób wyrazić swoje emocje poprzez ruch. Jazz ma wiele oblicz – od delikatnego i wrażliwego aż po dynamiczny i kipiący energią. Poznaj je wszystkie – dowiedz się, na czym polega ekspresja w tańcu i wybierz jazz!
Commercial
Commercial
Uwielbiasz oglądać klipy zagranicznych gwiazd? Masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Szukasz pasji, dzięki której połączysz aktywność fizyczną i najnowsze trendy? W takim razie zapraszamy na commercial! Na tych zajęciach poczujesz się jak gwiazda muzyki tańcząca do najnowszych hitów! Commercial to wybuchowa mieszanka różnych stylów i technik tańca – głównie hip hopu i jazzu. Kreatywność naszych instruktorów tworzących choreografie w tym stylu jest wręcz legendarna, a wykorzystywane w nich sceniczne rekwizyty sprawiają, że zamieniają się one w prawdziwe show! To właśnie dlatego commercial dominuje w prezentacjach Zawodowej Grupy VOLT! Znajdź swoją zajawkę i oddaj się jej bez reszty – wpadaj na zajęcia z commercial!
High Heels
High Heels
Pewna siebie, odważna, silna i niezależna? Wyraź te cechy w tańcu – przyjdź na zajęcia z high heels! To nie tylko lekcja odpowiedniego poruszania się w butach na obcasie. To również nauka zwinności i gracji, a przy tym poprawa kondycji fizycznej, bo zajęcia high heels wymagają sporej sprawności. Ale nie martw się, nie musisz wykonywać żmudnych ćwiczeń na siłowni – o Twoją kondycję zadbamy już podczas kursu! Nasze instruktorki to zjawiskowe tancerki grupy tanecznej VOLT. To najlepsza gwarancja nie tylko spektakularnych choreografii, które poznasz, ale i wspaniałej, atmosfery pod znakiem #girlpower. Do tego muzyka nie schodząca z najwyższych miejsc światowych list przebojów i mamy wymarzone zajęcia dla kobiet! Nie zastanawiaj się dłużej – zabierz ze sobą wygodne buty na stabilnym obcasie, wpadaj na high heels i razem z innymi fantastycznymi kobietami podbijaj świat!
Contemporary Jazz
Contemporary Jazz
To wymarzony taniec dla tych, którzy szukają fizycznej formy wyrażenia swoich emocji, prezentacji osobowości i ekspresji. Ruch w contemporary jazzie oparty jest na naturalnym ruchu ciała – to właśnie dlatego jest on jedną z najpopularniejszych form tańca na świecie. Contemporary jazz łączy techniki tańca klasycznego z zasadami modern i jazzową izolacją. Wzbogacają je tzw. techniki podłogowe, czyli elementy wykonywane na parkiecie. Dzięki temu choreografie są pełne kontrastów, łącząc płynne ruchy z tymi bardziej dynamicznymi i zaskakującymi. Dzięki temu tancerz może wyrazić swoim ruchem całą gamę emocji i nastrojów. Ale lekcje contemporary jazz to nie tylko poruszające choreografie – tancerze pracują także nad niezbędną w tym tańcu sprawnością, siłą i gibkością. Jeśli szukasz zajęć, które poza nauką pięknych i wzruszających choreografii oraz poprawą sprawności fizycznej pozwolą ci wyrazić to, co ci w duszy gra, to zajęcia dla Ciebie! Najlepsi instruktorzy naszej szkoły poprowadzą Cię przez fascynującą taneczną przygodę, pokazując piękno tańca.
Latino Solo
Latino Solo
Tańce latynoamerykańskie to ogromny temperament i ekspresja ruchu. To także olbrzymie bogactwo porywających latynoskich rytmów i zmysłowych ruchów ciała, gwarantujące fantastyczną zabawę! Zajęcia z latino solo łączą w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – naukę wspaniałych choreografii, a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, dzięki której jednocześnie ćwiczysz, świetnie się bawisz i relaksujesz! To właśnie na zajęciach z latino możesz poczuć się jak podczas wakacyjnej imprezy na gorącej latynoskiej plaży! Każdy z tańców latynoamerykańskich pozwala na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów – od zmysłowości w bachacie, kobiecości w salsie, miłości i namiętności w kubańskiej rumbie czy flirtu i zabawy w brazylijskiej sambie i kubańskiej cha-cha-cha, aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie!
Commercial Ladies
Commercial Ladies
Jesteś aktywną kobietą, która zna się na trendach? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy zajęcia z commercial ladies! To niezwykle energetyczny styl tańca, dzięki któremu połączysz fantastyczną zabawę w rytm największych muzycznych hitów z dbaniem o sylwetkę! Najlepsi instruktorzy Egurrola Dance Studio słynący z kreatywności zadbają o to, żebyś poczuła się jak gwiazda najpopularniejszych teledysków. Commercial to mieszanka różnych stylów i technik tańca (bazujemy głównie na hip hopie, high heels i jazzie), więc nie ma tu mowy o nudzie i jednostajności! Ale to jeszcze nie wszystko – wykorzystywane w czasie zajęć rekwizyty sprawią, że staniesz się częścią spektakularnych prezentacji tanecznych! Każdy dzień bez commercial ladies to tęsknota za pasjonującą taneczną podróżą – nie zwlekaj, wyrusz w nią z nami już dziś!

ZESPOŁY W NASZEJ SZKOLE

Filtruj po:
Casting
Tak
Styl Taneczny
Commercial
Disco Dance
Hip Hop
Jazz
Grupa Wiekowa
Dzieci
Juniorzy
Młodzież
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki
Katowice
Konstancin-Jeziorna
Kraków
Łódź
Warszawa
Warszawa – Blue City
Warszawa – Bródno
Warszawa – Ochota
Warszawa – Praga-Płd.
Warszawa – Śródmieście
Warszawa – Tarchomin
Warszawa – Wawer
Wrocław
Zawodowa Grupa Taneczna
Wyczyść wszystko
VOLT
Hip Hop
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Swagg Juniors
Dzieci
Jazz
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz One Kids
Disco Dance
Juniorzy
Katowice
Fire Kids
Disco Dance
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Luz 1
Dzieci
Hip Hop
Warszawa
Warszawa – Blue City
Swagg Kids
Jazz
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One Juniors
Jazz
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One
Jazz
Juniorzy
Wrocław
Emotion Juniors
Jazz
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team
Disco Dance
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Luzik 1
Commercial
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
V2