Konst Crew Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Konst Crew Juniors
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Hip Hop
Poznaj zespół Konst Crew Juniors
Juniorzy
Konstancin-Jeziorna
Hip Hop

Hip hopowy zespół juniorski Konstancin-Jeziorna

Konst Crew Juniors to hip hopowy zespół juniorski, założony w 2013 roku przez instruktorkę tańca Julitę Walczuk i trenujący na co dzień w szkole Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna. Pierwsza trenerka wielokrotnie doprowadziła nas na podium turniejów lokalnych i ogólnopolskich.

Naszymi największymi sukcesami są wielokrotnie finałowe wysokie miejsca II oraz III podczas Mistrzostw Polski federacji WADF w kat. large teams. Obecnie naszym trenerem jest Julia Falkowska, wraz z którą wciąż reprezentujemy naszą szkołę na wielu zawodach tanecznych.

Zespół tańca w stylu hip-hop Konstancin-Jeziorna

Naszą ekipę w szkole tańca Konstancin- Jeziorna tworzą wspaniali młodzi ludzie, którzy mają wspólny cel i pasję. W przyjaznej atmosferze uczymy się zasad współzawodnictwa, dbając o zasadę fair-play i rozwijamy się pod czujnym okiem trenerskim grupowo oraz indywidualnie. Udowadniają to liczne starty na turniejach w kategoriach solo i duetach.

Trener zespołu

Trener zespołu hip hopowego Konst Crew Juniors z Egurrola Dance Studio Konstancin-Jeziorna, współtwórczyni „In Between Art Project” w Egurrola Dance Studio. Pasja do tańca zrodziła się u niej już w wieku 6 lat, kiedy wzięła udział w swoich pierwszych zajęciach. Od tego momentu taniec to nieodłączny element jej życia.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj