Poznaj odpowiedzi
na najczęstsze pytania

FAQ

JAKIE TEMATY cIĘ INTERESUJĄ?

Filtruj po:
  • Wszystkie
  • Pytania ogólne
  • Dzieci i juniorzy
  • Młodzież i studenci
  • Dorośli

Pytania ogólne

Gdzie odbywają się zajęcia taneczne?

Zajęcia odbywają się w 13 lokalizacjach Egurrola Dance Studio: w Warszawie (w CH Blue City, na Ochocie, w Śródmieściu, na Tarchominie – w Galerii Północnej, na Bródnie – w Galerii Renova, na Pradze-Południe – w Atrium promenada oraz w Wawrze – w CH Ferio), w Krakowie, we Wrocławiu, w Katowicach, w Łodzi, w Konstancinie-Jeziornie oraz w Grodzisku Mazowieckim. Adresy poszczególnych szkół znajdują się na podstronie „Lokalizacje”.

Czy na zajęcia mogą zapisać się osoby, które nigdy wcześniej nie tańczyły?

Oczywiście! W naszej ofercie dostępne są zajęcia dla osób na różnych poziomach zaawansowania, w tym także dla początkujących.

Jaki jest koszt pojedynczych zajęć?

Koszt pojedynczych zajęć waha się w granicach 60-140 zł. Na cenę ma wpływ długość trwania zajęć oraz ich rodzaj. Należy pamiętać, że korzystniejsze jest wykupienie umowy zajęć, wtedy cena pojedynczej lekcji jest odpowiednio niższa.

Jakie są rodzaje umów?

Oferujemy umowy roczne (10-miesięczne) oraz semestralne (5-miesięczne).

W jaki sposób można zapisać się na zajęcia?

Zapisu na zajęcia można dokonać przez panel klienta (logowanie w prawym górnym rogu ekranu), wybierając jedną z wielu wygodnych form płatności on-line, osobiście w recepcji wybranej szkoły Egurrola Dance Studio, telefonicznie lub mailowo. Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które pomogą w szybkim i sprawnym procesie zakupu wybranego kursu.

Czy są jakieś zniżki na zajęcia?

Tak, oferujemy zniżkę rodzinną w wysokości 10% oraz zniżkę progresywną. Szczegółowe informacje na temat zasad udzielania zniżek znajdują się w zakładce „Cennik” w danej kategorii.

Czy można zapisać się na zajęcia indywidualne?

Tak. Zajęcia indywidualne to świetne rozwiązanie, w szczególności dla solistów i duetów przygotowujących się do startu w zawodach, dla osób zapracowanych, które nie mają czasu na udział w kursach regularnych oraz dla narzeczonych. Szczegółowe informacje na temat lekcji indywidualnych znajdują się w górnej zakładce „Lekcje indywidualne” w danej kategorii.

Czy honorujecie karty MultiSport?

Nie honorujemy kart Multisport. Mamy jednak atrakcyjną ofertę zajęć, zaczynającą się już od 160 zł za miesiąc. Proponujemy także zniżki – rodzinną oraz progresywną.

Co należy zabrać ze sobą na zajęcia?

Na zajęciach należy mieć ze sobą wodę do picia.

Czy jest możliwość zapisania się na zajęcia w trakcie semestru, czy tylko na początku?

Na zajęcia można zapisać się w dowolnym momencie.

Czy zajęcia odbywają się także w wakacje?

Tak. W okresie wakacyjnym przygotowujemy specjalną ofertę zajęć w różnych stylach i na różnych poziomach zaawansowania. Szczegółowe informacje na temat wakacyjnych kursów tańca Summer Academy w Egurrola Dance Studio publikujemy na początku wakacji.

Dzieci i juniorzy

Jakie zajęcia są do wyboru?

Proponujemy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę zajęć dla dzieci. Dla maluchów od 3. roku życia przygotowaliśmy Zabawy z tańcem i muzyką. Starszym dzieciom oferujemy natomiast zajęcia z różnych stylów, m.in. takich jak: taniec nowoczesny, hip hop, taniec jazzowy, balet, a także zajęcia z gimnastyki. Dostępność zajęć jest zależna od lokalizacji.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Na zajęcia najlepszy jest strój sportowy, umożliwiający swobodne poruszanie się (np. koszulka i spodenki lub legginsy) oraz wygodne buty sportowe. Na zajęciach z baletu mogą to być rajstopki i body, obuwie: baletki. Na zajęciach z tańca jazzowego – baletki lub jazzówki. Egurrola Dance Studio oferuje własną linię ubrań do tańca oraz dodatków, dostępną w sklepie Egurrola Store na stronie egurrolastore.com.

Czy rodzice mogą być obecni na zajęciach?

Z doświadczenia wiemy, że obecność rodziców rozprasza dzieci, dlatego prosimy ich o to, aby nie wchodzili na sale w czasie trwania zajęć regularnych. Rodziców wraz z dziećmi zapraszamy natomiast na lekcje otwarte, w czasie których mogą sprawdzić, jak przebiegają zajęcia. Szczegółowych informacji na temat terminów lekcji otwartych udzielają instruktorzy.

Czy organizujecie jakieś inne formy aktywności dla dzieci oprócz regularnych kursów tańca?

Tak, poza zajęciami regularnymi organizujemy także letnie i zimowe obozy taneczne, roztańczone półkolonie, bale i imprezy tematyczne dla dzieci oraz roztańczone urodziny.

Młodzież i studenci

Jakie zajęcia są do wyboru?

Oferujemy zajęcia z różnych stylów tanecznych, m.in.: hip hop, commercial, taniec jazzowy, contemporary jazz, taniec klasyczny, a także zajęcia z akrobatyki. Dostępność zajęć jest zależna od lokalizacji.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Na zajęcia najlepszy jest strój sportowy, umożliwiający swobodne poruszanie się (np. koszulka i spodenki lub legginsy) oraz wygodne buty sportowe. Na zajęcia high heels należy zabrać ze sobą buty na niewysokim, stabilnym i szerokim obcasie, np. sznurowane botki. Egurrola Dance Studio oferuje własną linię ubrań do tańca oraz dodatków, dostępną w sklepie Egurrola Store na stronie egurrolastore.com.

Czy organizujecie jakieś inne formy aktywności dla młodzieży i studentów oprócz regularnych kursów tańca?

Tak, regularnie organizujemy warsztaty taneczne dla początkujących i profesjonalnych tancerzy oraz Egurrola Camp – letni obóz taneczny dla młodzieży powyżej 16. roku życia (szczegółowe informacje znajdują się na podstronie „Wydarzenia”).

Czy oferujecie studentom możliwość zaliczania WF-u poprzez udział w zajęciach?

Tak. Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości zaliczenia WF-u, prosimy o kontakt z recepcją wybranej szkoły Egurrola Dance Studio.

Dorośli

Jakie zajęcia są do wyboru?

Paniom oferujemy zajęcia w różnych stylach tanecznych, m.in. takich jak: high heels, commercial ladies, latino solo, salsa solo, a mamom – dance moms. Dla par przygotowaliśmy regularne kursy tańca towarzyskiego oraz sekcję tańca towarzyskiego, a dla osób niemających pary – kursy tańca towarzyskiego dla singli. Dostępność zajęć jest zależna od lokalizacji.

Jaki strój obowiązuje na zajęciach?

Na zajęcia najlepszy jest strój sportowy, umożliwiający swobodne poruszanie się (np. koszulka i spodenki lub leginsy) oraz wygodne buty sportowe. Na zajęcia high heels należy zabrać ze sobą buty na niewysokim, stabilnym i szerokim obcasie, np. sznurowane botki. Egurrola Dance Studio oferuje własną linię ubrań do tańca oraz dodatków, dostępną w sklepie Egurrola Store na stronie egurrolastore.com.

Czy organizujecie jakieś inne formy aktywności oprócz regularnych kursów tańca?

Tak. Regularnie organizujemy wieczorki taneczne oraz sezonowe wyjazdy z tańcem dla dorosłych.

Nie mam partnera do tańca – czy mimo tego mogę zapisać się na zajęcia tańca towarzyskiego?

Oczywiście, że tak! Brak partnera do tańca w Egurrola Dance Studio nie jest żadną przeszkodą – organizujemy specjalne kursy tańca dla singli.

Czy organizujecie kursy tańca dla narzeczonych?

Tak, specjalnie dla nich przygotowaliśmy lekcje indywidualne, które pozwolą szybko i efektywnie przygotować się do pierwszego tańca.