Spark Team Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Spark Team Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Wawer
Disco Dance
Poznaj zespół Spark Team Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Wawer
Disco Dance

Spark Team kids jest zespołem disco dance w startującym kategorii wiekowej 9-12 lat. Na co dzień trenuje w Egurrola Dance Studio Wawer. Trenerem zespołu jest pani Karolina Michałowska. Nasz zespół został utworzony w 2019 roku, jednak już wcześniej trenowałyśmy wspólnie w Egurrola Dance Studio, doskonaląc swój warsztat na najwyższych poziomach zaawansowania. Niektórzy z nas swoją przygodę z tańcem rozpoczęli już od grup 4-5 laków!

Na naszych zajęciach nigdy nie jest nudno, a energia rozpiera nas już od wejścia na salę treningową. Zawsze dajemy z siebie 100% , zarówno na zajęciach z choreografii, jak i podczas akrobatyki oraz techniki.

Trener zespołu

Trener zespołów disco dance Spark team Kids i Spark Team Juniors. Karolina tańczy od 9. roku życia. Sport był obecny w jej życiu już od najmłodszych lat – najpierw trenowała koszykówkę oraz biegi, a potem zainteresowała się tańcem nowoczesnym. Kiedy już dobrze poznała świat taneczny i scenę, odkryła, że jej ulubionym stylem jest hip hop i to właśnie z niego zdecydowała się zrobić specjalizację instruktorską.

wyjątkowe doświadczenia
Wyrażają więcej niż tysiąc słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj