Hype Crew Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Hype Crew Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Blue City
Hip Hop
Poznaj zespół Hype Crew Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Blue City
Hip Hop

Hype Crew Juniors to zespół juniorski w stylu hip hop z Egurrola Dance Kids Blue City!

Jego trenerem i choreografem jest wieloletni instruktor Egurrola Dance Studio Karol Ociepka.

Zespół powstał w 2021 roku i od tego czasu daje z siebie wszystko na salach tanecznych, trenując 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Oprócz choreografii członkowie maja zajęcia z techniki tańca hip hop oraz motoryki, które wzbogacają ich taneczny warsztat.

Zespół ze szkoły tańca w Warszawie jest bardzo różnorodny – składa się z indywidualistów, dzięki czemu zawsze zaskakują oni swoją pomysłowością. Nie bez powodu w nazwie jest „Hype” – wzajemne wsparcie jest dla wszystkich tancerzy bardzo ważne, powiedzenie „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” jest ich hasłem przewodnim. Kiedy wejdziesz na ich zajęcia, zagwarantują Ci uśmiech i rodzinną atmosferę.

Trzymajcie kciuki za Hype Crew Juniors w tym sezonie, bo szykują coś naprawdę ciekawego!

Trener zespołu

Trener zespołu Hype Crew Juniors, a od września 2024 także Hype Crew, doświadczony instruktor tańca. Swoje pierwsze grupy uczył tuż obok rodzinnego miasta w Jastrzębiu-Zdroju w szkole Explozja Tańca. Wiele lat wyjazdów na zawody, turnieje i mistrzostwa federacji IDO pozwoliły mu zdobyć doświadczenie w przygotowywaniu wymagających choreografii i profesjonalnie szkolić grupy.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów