Jedyna taka szkoła tańca w Polsce

o nas

Taniec na najwyższym poziomie

Zdobyta wiedza i wypracowane doświadczenie pozwoliły nam osiągnąć mistrzowski poziom edukacji tanecznej, dzięki któremu jesteśmy ekspertem w swojej dziedzinie

Otwieramy drzwi do wielkiego świata tańca

Nasi tancerze mają szansę uczestniczenia w prestiżowych projektach artystycznych i telewizyjnych oraz prezentowania swojego talentu na wielkiej scenie w świetle reflektorów

Mamy niezrównany team

Nasi trenerzy i instruktorzy to osoby rozpoznawalne oraz doceniane w tanecznym świecie – są wśród nich także osobowości telewizyjne znane z wielu programów i formatów

Autorski program nauczania

Tworzą go specjaliści z zakresu tańca, ale też psychologii i pedagogiki, aby zapewnić kursantom najwyższy poziom edukacji i możliwość osiągania wyznaczonych celów

Organizujemy jedyne w swoim rodzaju eventy

Podczas naszych wydarzeń i turniejów zawodnicy mogą przeżywać niezapomniane emocje, a także sięgać po upragnione trofea i tytuły mistrzowskie

Tworzymy wyjątkową społeczność

Wspólnie budujemy własną taneczną rzeczywistość skupioną wokół ludzi, dla których na pierwszym miejscu jest pasja i radość towarzysząca jej dzieleniu

Zobacz, dlaczego możesz nam zaufać

30
lat
W ciągu 3 dekad istnienia osiągnęliśmy światowy poziom edukacji tanecznej, stając się niekwestionowanym liderem wśród szkół tańca w Polsce.
20
stylów tańca
Hip hop, jazz, disco dance i wiele innych – bez względu na to, który styl jest Ci najbliższy, u nas możesz rozwijać swoją pasję!
13
lokalizacji
Nasze szkoły znajdziesz w topowych warszawskich i podwarszawskich lokalizacjach, a także w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

Tańcz na wiele sposobów

Zajęcia regularne

Zajęcia regularne

U nas czekają na Ciebie kursy w różnych stylach i na każdym poziomie zaawansowania, które zapewnią Ci wszechstronny rozwój

Warsztaty taneczne

Warsztaty taneczne

To wspaniała okazja do spotkania ze światowej sławy choreografami, czerpania od nich inspiracji oraz poznawania nowych, niesamowitych odsłon tańca

Obozy dla dzieci

Obozy dla dzieci

Są zarówno świetnym początkiem przygody z tańcem, jak i okazją do doskonalenia techniki wraz z innymi tancerzami grup i zespołów

Wyjazdy dla dorosłych

Wyjazdy dla dorosłych

Na każdy z nich zabieramy ze sobą naszych niezawodnych instruktorów, którzy dbają zarówno o niepowtarzalną atmosferę, jak i świetną zabawę

Turnieje tańca

Turnieje tańca

To okazja do zaprezentowania umiejętności, nauka współzawodnictwa i możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń scenicznych

Roztańczone urodziny

Roztańczone urodziny

Przygotujemy dla twojego dziecka wymarzone przyjęcie, podczas którego wraz ze swoimi gośćmi będzie tańczyć, szaleć i bawić się na całego!

Imprezy dla dzieci

Imprezy dla dzieci

Karnawał, halloween czy Dzień Dziecka – to tylko niektóre wydarzenia, z okazji których organizujemy wyjątkowe imprezy dla najmłodszych

Roztańczone Półkolonie

Roztańczone Półkolonie

Podczas nich każde dziecko przekona się, że wakacje i ferie zimowe w mieście mogą być fascynującą przygodą, pełną tańca i wielu innych atrakcji!

Od 30 lat spełniamy taneczne marzenia

1992
1993
1994
1996
1997
1998
1998
1999
1999/2000
2003
2003
2003
2005
2005
2006
2007
2009
2010
2011
2012
2012
2013
2014
2015
2016
2016
2017
2017
2017
2017
2017
2018
2019
2020
2020
2021
2023
1992
Agustin Egurrola wraz z Joanną Szokalską rozpoczynają pracę z grupą młodzieży przy Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie. Takie właśnie są początki szkoły tańca.
1993
Powstaje pierwsza formacja tańca nowoczesnego – LUZ, która reprezentuje szkołę na turniejach.
1994
Zostaje utworzona grupa VOLT, która bardzo szybko osiąga swój pierwszy sukces, jakim jest zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii Formacje Tańca Nowoczesnego.
1996
Formacja VOLT zostaje zawodową grupą taneczną. Powstają także dwie nowe formacje – dziecięca LUZIK i młodzieżowa V2.
1997
Powstaje Studio Tańca VOLT.
1998
Pierwszy występ Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT z Marylą Rodowicz, który rozpoczyna fantastyczną trasę koncertową, obejmującą serię kilkudziesięciu współnych koncertów w największych miastach Polski.
1998
Agustin Egurrola zakłada agencję taneczną Egurrola Dance Agency.
1999
Zespół V2 po raz pierwszy reprezentuje Polskę podczas Mistrzostw Europy i od razu zajmuje najwyższe miejsce na podium zdobywając tytuł Mistrza Europy IDO w tańca nowoczesnym.
1999/2000
Zawodowa Grupa VOLT realizuje oprawę milenijnego sylwestra dla TVP1 rozpoczynając serię występów poczas koncertów „Sylwester z Jedynką”.
2003
Szkoła przenosi się do własnej siedziby na terenie kampusu uniwersyteckiego przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie.
2003
Szkoła zaczyna funkcjonować pod nazwą Egurrola Dance Studio.
2003
Po raz pierwszy odbywają się Europejskie Spotkania Taneczne. Jest to początek cyklu międzynarodowych warsztatów, podczas których zajęcia prowadzą najlepsi choreografowie z całego świata.
2005
Agustin Egurrola zostaje głównym choreografem pierwszego telewizyjnego show tanecznego – „Taniec z Gwiazdami” dla telewizji TVN.
2005
300 tancerzy Egurrola Dance Studio bierze udział w Ceremonii Otwarcia Finału Ligi Europy UEFA na Stadionie Narodowym w Warszawie. Choreografię przygotowaną przez Agustina Egurrolę obserwowało 190 milionów widzów w 120 państwach na całym świecie!
2006
W centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich powstaje druga szkoła Egurrola Dance Studio.
2007
Agustin Egurrola zostaje przewodniczącym jury programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” dla telewizji TVN.
2009
Powstaje jedyna taka szkoła tańca dla dzieci w Polsce – Egurrola Dance Kids w Blue City W tym samym czasie otwarta zostaje nowa szkoła Egurrola Dance Studio na Tarchominie.
2010
Powstaje pierwsza szkoła Egurrola Dance Studio poza granicami Warszawy w CH Stara Papiernia w Konstancinie.
2011
Zmiana identyfikacji wizualnej szkoły.
2012
Na warszawskim Bródnie w Galerii Rembielińska (obecnie Galeria Renova) zostaje otwarta kolejna szkoła Egurrola Dance Studio.
2012
Powstaje Egurrola Store – sklep z ubraniami tanecznymi i lifestyle’owymi.
2013
Agustin Egurrola po raz kolejny zostaje jurorem – tym razem poszukuje talentów w programie „Mam talent!”. A nad choreografiami uczestników progamu czuwają najlepsi instruktorzy Egurrola Dance Studio.
2014
Tancerze flagowych zespołów Egurrola Dance Studio uświetniają Ceremonię Otwarcia Mistrzostw Świata FIVB w piłce siatkowej. Choreografię do tego niezwykłego sportowego wydarzenia przygotowuje oczywiście Agustin Egurrola.
2015
Intensywny rozwój Egurrola Dance Studio przyczynia się do otwarcia dwóch nowych szkół – w łódzkiej Manufakturze i Grodzisku Mazowieckim.
2016
Agustin Egurrola zostaje doceniony przez widzów, zdobywając Telekamerę Tele Tygodnia 2016 w kategorii Juror za program „You Can Dance”.
2016
W warszawskim Wawrze (CH Ferio Wawer) powstaje nowa, dziewiąta szkoła Egurrola Dance Studio.
2017
Agustin Egurrola po raz kolejny zostaje doceniony przez widzów, zdobywając Telekamerę Tele Tygodnia 2017 w kategrii Juror za programy „You Can Dance – Po prostu tańca” oraz „Mam talent”.
2017
Z okazji jubileuszu 25-lecia szkoły Agustin Egurrola prezentuje herb Egurrola Dance Studio.
2017
Agustin Egurrola przygotowuje choreografię do Ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn, która odbywa się na Stadionie Narodowym w Warszawie. W Ceremonii udział wzięło 200 tancerzy Egurrola Dance Studio, w tym 50 dzieci z naszych dziecięcych zespołów.
2017
Powstają kolejne nowe szkoły Egurrola Dance Studio we Wrocławiu (Sky Tower) i w Krakowie (Galeria Kazimierz).
2017
Premiera autorskiego spektaklu Agustina Egurroli – BOXALITY. W obsadzie instruktorzy Egurrola Dance Studio.
2018
Otwarcie Egurrola Dance Studio w Silesia City Center w Katowicach.
2019
Otwarcie Egurrola Dance Studio w Galerii Północnej.
2020
Agustin Egurrola zostaje przewodniczącym jury w „Dance Dance Dance”. W tym wyjątkowym formacie tanecznym wraz z gwiazdami (uczestnikami programu) na scenie prezentują się tancerze Zawodowej Grupy VOLT i tancerze Egurrola Dance Studio wspólnie odtwarzając najsłynniejsze teledyski w historii.
2020
Agustin Egurrola oficjalnie powołuje Egurrola Dance League pod hasłem „More possibilites”. To pierwsza polska liga taneczna z rankingiem online, w której każdy może na bieżąco sprawdzać swoje miejsce w ogólnej klasyfikacji.
2021
Na warszawskiej Pradze powstaje kolejna szkoła stworzona z myślą o najmłodszych tancerzach – Egurrola Dance Kids w Atrium Promenada.
2023
150 tancerzy Zawodowej Grupy VOLT i szkół Egurrola Dance Studio uświetnia Ceremonię Zamknięcia Igrzysk Europejskich, która odbywa się w Krakowie. Widowiskową choreografię przygotowaną przez Agustina Egurrolę podziwiają widzowie z 50 krajów w Europie i na świecie.