Jazz One Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Jazz One Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz
Poznaj zespół Jazz One Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz

Formacja Jazz One Juniors powstała we wrześniu 2011 roku. Jej trenerami są: Paweł Michno i Karolina Maliszewska.

Zespół tańczący w stylu jazz ma już na swoim koncie liczne osiągnięcia. Brał udział w wielu turniejach, wygrywając większość z nich. Prezentował się także na scenach teatru ‘Na Woli’ w ramach projektu ‘Up To Stage’. Poza tym tancerki Jazz One Junior występują na wielu pokazach i wspierają akcje charytatywne.

Zespół juniorski tańca jazzowego z warszawskiej Ochoty

Zespół ma zajęcia z choreografii, które odbywają się 3 razy w tygodniu po 2 godziny i raz godzinne zajęcia z klasyki. Wszystkie treningi prowadzone są w Egurrola Dance Studio, czyli w szkole tańca Warszawa Ochota.

Formację tworzą tancerki w wieku 12-15 lat, dla których taniec jazzowy jest treścią życia oraz pasją, która wzbogaca i pozwala się rozwijać. Tancerki trenują dwa razy w tygodniu w bloku dwu zajęciowym po 90 min. oraz uczęszczają na zajęcia z klasyki z Panem Wojciechem Warszawskim – celem treningów jest oczywiście awans do formacji seniorów Jazz One.

Trener zespołu

rener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Specjalizuje się w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”.

Trener zespołu

Trener zespołu Jazz One Juniors. Pierwsze kroki taneczne stawiała na sali treningowej w rodzinnej miejscowości, zaczynając od tańca nowoczesnego. Ogromna fascynacja tańcem jazzowym i wszelkimi jego odmianami sprawiły, że w wieku 14 lat rozpoczęła naukę tej techniki w Egurrola Dance Studio.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj