Warszawa – Śródmieście

Nasze szkoły
O szkole

Szkoła zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta (3 minuty pieszo od Dworca Centralnego). W pięciu salach o wymiarach od 90 do 150 m2 odbywają się głównie zajęcia dla młodzieży oraz dorosłych, ale bogata oferta obejmuje również zajęcia z rozmaitych stylów tanecznych dla najmłodszych. Jedna z sal wyłożona jest specjalną antypoślizgową podłogą baletową. W szkole znajduje się także przepiękny barek, który swoim klimatem zachęca kursantów do spędzania w niej czasu nie tylko na zajęciach.

Kontakt

Egurrola Dance Studio
Al. Jerozolimskie 91
02-001 Warszawa

DANE FIRMY:
Egurrola Dance Studio
ul. Żwirki i Wigury 99a
02-089 Warszawa
NIP 525-134-00-26

Godziny otwarcia szkoły:

poniedziałek-piątek: 12:00-21:00
sobota-niedziela: nieczynne

Manager szkoły:

Infolinia ogólna:

601 20 20 20

(pn-pt, 9:00 – 17:00)

Obserwuj nas:

Nasza szkoła
Zobacz, jak wygląda ta lokalizacja

Style tańca dostępne w naszej szkole

Jazz dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Jazz
Contemporary Jazz
Hip Hop
Commercial
Technika Jazz
Taniec klasyczny
Latino Solo
Bachata Solo
High Heels
Commercial Ladies
Taniec Towarzyski dla Singli
Taniec Towarzyski w Parach
Mambo
Jazz dla Dzieci
Jazz dla Dzieci
Masz charyzmatyczne dziecko, które lubi perfekcję i marzy o występach scenicznych? Najwyższy czas, aby zapisać je na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który otwiera drzwi do kariery scenicznej. Udział w zajęciach pozwoli mu wykształcić gibkość, sprawiając, że ciało będzie świetnie przygotowane do wykonywania spektakularnych elementów. Twoje dziecko wykształci mimikę i nauczy się przepięknych piruetów oraz podniebnych skoków, a także dowie się, na czym polega precyzja ruchu. Wszystko to pozwoli mu zrobić pierwszy krok w stronę późniejszej kariery tanecznej, a być może nawet spełnić marzenia o występach w największych światowych spektaklach i musicalach!
Hip Hop dla Dzieci
Hip Hop dla Dzieci
Twoje dziecko to prawdziwy ziomek, który ma w sobie mnóstwo luzu i pozytywnej energii, lubi nowości i zawsze chce być na topie? Zapisz je na zajęcia z hip hopu i pozwól mu spożytkować drzemiącą w nim energię! W czasie lekcji hip hopu dzieci poznają choreografie opierające się na konkretnej pracy nóg oraz klatki piersiowej. A wszystko to w rytm dynamicznej muzyki, dzięki której nauka będzie świetną zabawą! Ponadto udział w zajęciach z hip hopu ma świetny wpływ na rozwój dziecka – rozbudza kreatywność, kształtuje muzykalność i otwiera na innych, pozwalając budować relacje z rówieśnikami. Hip Hop to zajęcia, które pokocha każdy wyluzowany ziomek, więc nie czekaj – zapisz swoje dziecko już dziś!
Jazz
Jazz
Masz zdolności aktorskie? Marzysz o występach w musicalach i spektaklach muzycznych? Zrób pierwszy krok w stronę kariery i zapisz się na zajęcia z jazzu! To styl tańca, który pozwoli Ci w rozmaity sposób wyrazić swoje emocje poprzez ruch. Jazz ma wiele oblicz – od delikatnego i wrażliwego aż po dynamiczny i kipiący energią. Poznaj je wszystkie – dowiedz się, na czym polega ekspresja w tańcu i wybierz jazz!
Contemporary Jazz
Contemporary Jazz
To wymarzony taniec dla tych, którzy szukają fizycznej formy wyrażenia swoich emocji, prezentacji osobowości i ekspresji. Ruch w contemporary jazzie oparty jest na naturalnym ruchu ciała – to właśnie dlatego jest on jedną z najpopularniejszych form tańca na świecie. Contemporary jazz łączy techniki tańca klasycznego z zasadami modern i jazzową izolacją. Wzbogacają je tzw. techniki podłogowe, czyli elementy wykonywane na parkiecie. Dzięki temu choreografie są pełne kontrastów, łącząc płynne ruchy z tymi bardziej dynamicznymi i zaskakującymi. Dzięki temu tancerz może wyrazić swoim ruchem całą gamę emocji i nastrojów. Ale lekcje contemporary jazz to nie tylko poruszające choreografie – tancerze pracują także nad niezbędną w tym tańcu sprawnością, siłą i gibkością. Jeśli szukasz zajęć, które poza nauką pięknych i wzruszających choreografii oraz poprawą sprawności fizycznej pozwolą ci wyrazić to, co ci w duszy gra, to zajęcia dla Ciebie! Najlepsi instruktorzy naszej szkoły poprowadzą Cię przez fascynującą taneczną przygodę, pokazując piękno tańca.
Hip Hop
Hip Hop
Jeżeli szukasz nowej zajawki, lubisz się wyróżniać, a najbliżej Ci do subkultury hip hopowej, zapraszamy na zajęcia taneczne właśnie w tym stylu! Taniec hip hop bazuje na mocnej pracy nóg i plastycznej pracy ciała. Zajęcia w dużym stopniu rozwijają koordynację ruchową, pozwalają wypracować poczucie rytmu, muzykalność i dają możliwość wyrażenia osobowości i kreatywności za pomocą ruchu. Pod okiem instruktora poznasz postawy techniki i zasady rządzące tym stylem tańca:, a nazwy takie jak bounce i rocking, party dances, izolacje czy wavy nie będą miały przed Tobą tajemnic. Już teraz dołącz do grupy ziomków, którzy tak jak ty kochają hip hop i zapisz się na nasze zajęcia!
Commercial
Commercial
Uwielbiasz oglądać klipy zagranicznych gwiazd? Masz w sobie mnóstwo pozytywnej energii? Szukasz pasji, dzięki której połączysz aktywność fizyczną i najnowsze trendy? W takim razie zapraszamy na commercial! Na tych zajęciach poczujesz się jak gwiazda muzyki tańcząca do najnowszych hitów! Commercial to wybuchowa mieszanka różnych stylów i technik tańca – głównie hip hopu i jazzu. Kreatywność naszych instruktorów tworzących choreografie w tym stylu jest wręcz legendarna, a wykorzystywane w nich sceniczne rekwizyty sprawiają, że zamieniają się one w prawdziwe show! To właśnie dlatego commercial dominuje w prezentacjach Zawodowej Grupy VOLT! Znajdź swoją zajawkę i oddaj się jej bez reszty – wpadaj na zajęcia z commercial!
Technika Jazz
Technika Jazz
Jeśli wciąż czujesz jesteś bakier z techniką tańca lub chcesz poprawić nabyte już umiejętności… Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdyscyplinować swoje ciało, by kręcić szybciej i więcej, by skakać wyżej, dalej czy lżej… Jeśli wciąż do końca nie rozumiesz pojęć chaines, jete, pas de chat… I jeśli nie boisz się ciężkiej pracy… Zapraszamy na zajęcia doskonalące warsztat taneczny – technikę tańca jazzowego!
Taniec klasyczny
Taniec klasyczny
Taniec klasyczny to podstawa warsztatu każdego profesjonalnego tancerza – nie bez powodu uznawany jest za matkę wszystkich tańców. To więc nie tylko taniec piękny sam w sobie, ale również niezbędne uzupełnienie edukacji tanecznej. Znajomość podstaw techniki tańca klasycznego ułatwia naukę wszystkich innych nowoczesnych stylów. Jeśli więc poważnie podchodzisz do swojej pasji tanecznej, to zajęcia tańca klasycznego powinny na stałe zagościć w twoim kalendarzu treningowym. Żadne inne zajęcia nie wykształcą tak efektywnie prawidłowej sylwetki, gracji, elegancji, lekkości i precyzji ruchu. Ćwiczenia poznane na zajęciach wzmocnią twoje mięśnie, poprawią zakresy stawów, ułatwią pracę nad pionem i równowagą, co ułatwi Ci opanowanie trudniejszych elementów, takich jak skoki, obroty, małe i duże piruety oraz ich przestrzenne kombinacje. Choreografie budowane na tańcu klasycznym są pełne finezji i wdzięku. To właśnie na tej technice tańca opierają się najsłynniejsze dzieła baletowe „Jezioro Łabędzie”, „Dziadek do orzechów”, czy „Giselle”, podziwiane na deskach największych teatrów na świecie. Technika tańca klasycznego nie należy jednak do łatwych, ale właśnie dzięki temu zajęcia uczą pokory i dyscypliny. Jeśli marzysz o lekkości ruchu, o wykonywaniu z gracją rozmaitych, także tych najtrudniejszych tanecznych pas, a może o sylwetce primabaleriny – zrób pierwszy krok i zapisz się na nasze zajęcia.
Latino Solo
Latino Solo
Tańce latynoamerykańskie to ogromny temperament i ekspresja ruchu. To także olbrzymie bogactwo porywających latynoskich rytmów i zmysłowych ruchów ciała, gwarantujące fantastyczną zabawę! Zajęcia z latino solo łączą w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – naukę wspaniałych choreografii, a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, dzięki której jednocześnie ćwiczysz, świetnie się bawisz i relaksujesz! To właśnie na zajęciach z latino możesz poczuć się jak podczas wakacyjnej imprezy na gorącej latynoskiej plaży! Każdy z tańców latynoamerykańskich pozwala na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów – od zmysłowości w bachacie, kobiecości w salsie, miłości i namiętności w kubańskiej rumbie czy flirtu i zabawy w brazylijskiej sambie i kubańskiej cha-cha-cha, aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie!
Bachata Solo
Bachata Solo
Chcesz nauczyć się tańczyć przy gorących, wakacyjnych rytmach, a przy tym oczekujesz szybkich efektów nauki? Obawiasz się jednak, czy sobie poradzisz i to powstrzymuje Cię przed postawieniem pierwszych kroków na parkiecie? Niepotrzebnie! Zajęcia z bachaty solo z pewnością przypadną Ci do gustu: kroki są łatwe, ruchy niezwykle kobiece, a przy tym wyzwalają ogrom kobiecości! Już na pierwszej lekcji przekonasz się, że możesz zostać zmysłową królową każdego parkietu! Bachata to jeden z najpopularniejszych stylów tańca. Porywająca i romantyczna muzyka latynoska, niewymagające tempo i prostota kroku – wszystko to sprawi, że zajęcia będą dla Ciebie prawdziwą przyjemnością i chwilą oddechu od codzienności. Dzięki nim z łatwością skupisz się na charakterystycznej dla bachaty płynnej pracy bioder, zmysłowych ruchach ramion i kuszącej pracy dłoni. Proste i efektowne choreografie pozwolą Ci wyeksponować kobiecość i wzmocnić pewność siebie, a przy tym doskonale się bawić! Nie daj na siebie dłużej czekać – drzwi do latynoskich imprez stoją dla Ciebie otworem, a pierwszym krokiem są zajęcia z bachaty solo w Egurrola Dance Studio!
High Heels
High Heels
Pewna siebie, odważna, silna i niezależna? Wyraź te cechy w tańcu – przyjdź na zajęcia z high heels! To nie tylko lekcja odpowiedniego poruszania się w butach na obcasie. To również nauka zwinności i gracji, a przy tym poprawa kondycji fizycznej, bo zajęcia high heels wymagają sporej sprawności. Ale nie martw się, nie musisz wykonywać żmudnych ćwiczeń na siłowni – o Twoją kondycję zadbamy już podczas kursu! Nasze instruktorki to zjawiskowe tancerki grupy tanecznej VOLT. To najlepsza gwarancja nie tylko spektakularnych choreografii, które poznasz, ale i wspaniałej, atmosfery pod znakiem #girlpower. Do tego muzyka nie schodząca z najwyższych miejsc światowych list przebojów i mamy wymarzone zajęcia dla kobiet! Nie zastanawiaj się dłużej – zabierz ze sobą wygodne buty na stabilnym obcasie, wpadaj na high heels i razem z innymi fantastycznymi kobietami podbijaj świat!
Commercial Ladies
Commercial Ladies
Jesteś aktywną kobietą, która zna się na trendach? To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy zajęcia z commercial ladies! To niezwykle energetyczny styl tańca, dzięki któremu połączysz fantastyczną zabawę w rytm największych muzycznych hitów z dbaniem o sylwetkę! Najlepsi instruktorzy Egurrola Dance Studio słynący z kreatywności zadbają o to, żebyś poczuła się jak gwiazda najpopularniejszych teledysków. Commercial to mieszanka różnych stylów i technik tańca (bazujemy głównie na hip hopie, high heels i jazzie), więc nie ma tu mowy o nudzie i jednostajności! Ale to jeszcze nie wszystko – wykorzystywane w czasie zajęć rekwizyty sprawią, że staniesz się częścią spektakularnych prezentacji tanecznych! Każdy dzień bez commercial ladies to tęsknota za pasjonującą taneczną podróżą – nie zwlekaj, wyrusz w nią z nami już dziś!

ZESPOŁY W NASZEJ SZKOLE

Filtruj po:
Casting
Tak
Styl Taneczny
Commercial
Disco Dance
Hip Hop
Jazz
Grupa Wiekowa
Dzieci
Juniorzy
Młodzież
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki
Katowice
Konstancin-Jeziorna
Kraków
Łódź
Warszawa
Warszawa – Blue City
Warszawa – Bródno
Warszawa – Ochota
Warszawa – Praga-Płd.
Warszawa – Śródmieście
Warszawa – Tarchomin
Warszawa – Wawer
Wrocław
Zawodowa Grupa Taneczna
Wyczyść wszystko
VOLT
Hip Hop
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Swagg Juniors
Dzieci
Jazz
Warszawa
Warszawa – Blue City
Jazz One Kids
Disco Dance
Juniorzy
Katowice
Fire Kids
Disco Dance
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Luz 1
Dzieci
Hip Hop
Warszawa
Warszawa – Blue City
Swagg Kids
Jazz
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One Juniors
Jazz
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Jazz One
Jazz
Juniorzy
Wrocław
Emotion Juniors
Jazz
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team
Disco Dance
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Luzik 1
Commercial
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
V2