J.team

Zespół taneczny
Poznaj zespół J.Team
Młodzież
Warszawa
Jazz
Poznaj zespół J.Team
Młodzież
Warszawa
Jazz

Młodzieżowy zespół tańca jazzowego, który swoje treningi ma w Egurrola Dance Studio Warszawa – Śródmieście. Jego trenerem jest Justyna Wawryszuk.

J.Team to dynamiczna grupa utalentowanych tancerzy pod wodzą doświadczonej trenerki tańca. W renomowanym studiu tanecznym młodzi artyści mają możliwość rozwijania swojego potencjału i doskonalenia umiejętności w sztuce jazzowego tańca.

Dzięki pasji, zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu trenerki oraz wsparciu ze strony całego zespołu, młodzi tancerze mają szansę nie tylko doskonalić swoje umiejętności taneczne, ale także tworzyć wyjątkowe i pełne energii występy, które z pewnością zyskają uznanie wśród publiczności. To miejsce, gdzie talent spotyka się z profesjonalizmem, tworząc inspirującą przestrzeń do rozwoju artystycznego młodych adeptów tańca jazzowego.

 

Trener zespołu

Trener zespołów J.Team i J.Team Juniors, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Jazz One w Egurrola Dance Studio oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci i młodzieży. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego, a następnie zaczęła trenować disco dance.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów