Swagg

Zespół taneczny
Poznaj zespół Swagg
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Hip Hop
Poznaj zespół Swagg
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Hip Hop

SWAGG to formacja, w skład której wchodzą tancerze w wieku pow. 15 lat. Specjalizuje się w technice hip hop i new age. Trenerem i choreografem formacji jest Artur Golec. Grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów na turniejach.

Formacja ćwiczy dwa razy w tygodniu po 2 godziny choreografię, a dodatkowo raz w tygodniu odbywają się zajęcia z akrobatyki, które trwają godzinę. Członkowie zespołu biorą również udział w warsztatach tanecznych organizowanych przez Egurrola Dance Studio, gdzie mają kontakt z kulturą hip hopu i tancerzami z całego świata reprezentującymi ten styl. Część grupy miała okazję rozwijać swoje umiejętności za granicą (Los Angeles, Londyn). Jeden z tancerzy zespołu – Jakub Tomczyk został wybrany do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie tanecznym “Hoolywood Tour” w Los Angeles. W grupie tancerzy z całego świata wystąpił na jednej z najbardziej prestiżowych imprez tanecznych w Los Angeles “Carnival”, w show stworzonym przez Tony’ego Czara. Tancerze na bieżąco doskonalą swoje duety i solówki, by móc zmierzyć się z najlepszymi na ogólnopolskich zawodach.

W 2015 roku zespół SWAGG wziął udział w programie “Mam Talent!”. Po występie castingowym, który zachwycił jurorów, grupa zakwalifikowała się do odcinków półfinałowych na żywo, gdzie zaprezentowała niesamowitą, niezwykle energetyczną choreografię, wzbudzając uznanie publiczności w studiu oraz przed telewizorami.

SWAGG to grupa tancerzy, przyjaciół i prawdziwych pasjonatów hip hopu!

Trener zespołu

Trener hip hopowych formacji Swagg i Swagg 2, instruktor tańca, uczestnik programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”, choreograf programu „Dance Dance Dance” dla TVP. Swoją karierę taneczną rozpoczął wiele lat temu, prezentując swoje umiejętności na polskich, jak i zagranicznych parkietach, podczas wielu prestiżowych turniejów tanecznych.

wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy