Justyna Wawryszuk

  • Jazz

Trener zespołów J.Team i J.Team Juniors, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Jazz One w Egurrola Dance Studio oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci i młodzieży. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego, a następnie zaczęła trenować disco dance.

O instruktorze

Trener zespołów J.Team i J.Team Juniors, wieloletnia tancerka flagowego zespołu Jazz One w Egurrola Dance Studio oraz trenerka z 7-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia z tańca jazzowego dla dzieci i młodzieży.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego, a następnie zaczęła trenować disco dance. W raz z zespołem Luz 1 w 2012 roku zdobyła mistrzostwo Polski, natomiast od 2015 roku trenuje w zespole jazzowym i to właśnie z nim ma na swoim koncie tytuły mistrza Polski oraz świata. Zdobywała również doświadczenie w teatrze tańca, występując w musicalach na deskach teatru Rampa.

Taniec to nie tylko największa pasja Justyny, ale jest on nieodłącznym elementem jej życia. Ze względu na zainteresowanie treningiem oraz zdrowiem tancerzy, rozpoczęła studia na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Podczas prowadzenia zajęć dużą uwagę zwraca na poprawne wykonywanie elementów technicznych, rozwój motoryczny i świadomość ciała, które są fundamentem każdego tancerza. Taniec to emocje, pasja i oczywiście dobra zabawa, której nie zabraknie na zajęciach.

Zespoły proweadzone przez Justynę Wawryszuk

Jazz
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team
Jazz
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
J.Team Juniors