kurs instruktorski

Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

18. Intensywny Kurs Instruktorski

Dorośli
Hip Hop
Jazz
Taniec Towarzyski
Warszawa
Warszawa – Ochota
Warsztaty
30/07-16/08/2024 Warszawa

Zapraszamy na 18. edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego! Jeżeli:

– marzysz o pracy w charakterze instruktora tańca
– prowadzisz już zajęcia, ale twoja wiedza jest niepełna i chcesz ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
– jesteś znakomitym nauczycielem tańca i chcesz uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności…

…nie czekaj – zarezerwuj miejsce już teraz i zapłać mniej!

Przy płatności:
do 15.06.2024 r. oszczędzasz 150 zł!

Zapisz się
Intensywny Kurs Instruktorski
Spełniaj zawodowe marzenia!
KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

 • ukończyły 18 rok życia
 • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
 • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
 • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
 • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
 • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

TWOJE KWALIFIKACJE

Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

 • Legitymację Instruktorską
 • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
 • Certyfikat w języku angielskim uznawany w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej

Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

DRZWI DO KARIERY

Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!

Sprawdź, w jakich lokalizacjach możesz prowadzić zajęcia:

SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

1.

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

Czytaj więcej…

każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

2.

SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

3.

EGZAMINY KOŃCOWE

odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

Czytaj więcej…

weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

4.

PRAKTYKI

absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych. Praktyki obejmują 30 godzin zajęć.

Czytaj więcej…

Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
Przekonaj się, że warto nam zaufać!
+
30 lat doświadczenia
Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
+
Wszechstronność
Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Realizujemy także zajęcia z anatomii, fizjologii, motoryki w tańcu, kompozycji tańca, pedagogiki i psychologii. Różnorodność zajęć to gwarancja wysokich kompetencji – absolwenci kursu są świetnie przygotowani do prowadzenia lekcji dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.
+
Kompendium wiedzy
Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie. Łącznie kurs obejmuje aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych, realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej.
+
Wiarygodność
Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
+
Wykwalifikowana kadra
Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Wielu z nich wyszkoliło osoby, które same później zostały trenerami i z sukcesami prowadzą własne zespoły. Wysokie kompetencje i ogromne doświadczenie naszej kadry są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
+
Stawiamy na kompetencje
Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem. Zdobyte kompetencje potwierdzają egzaminy końcowe oraz praktyki i są poświadczane odpowiednimi dokumentami wydanymi przez Egurrola Dance Studio – placówkę kształcenia ustawicznego.
+
Dopasowanie
Analizujemy potrzeby rynku i każdorazowo dopasowujemy program do aktualnych potrzeb tak, aby kwalifikacje uzyskane przez uczestników kursu były jak najlepiej odpowiadały oczekiwaniom uczniów naszych absolwentów.
+
Dogodna lokalizacja
Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
ABSOLWENCI
Posłuchaj absolwentów kursu
Rekomendacje

Pedagodzy

Poznaj naszą kadrę

Agustin Egurrola

Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

Joanna Szokalska

Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Katarzyna Mieczkowska

podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

Klaudia Koruba

podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

Przemysław Wojszel

podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

Paweł Michno

kompozycja tańca jazzowego

Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

Maksim Woitiul

taniec klasyczny

Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

Aleksandra Wygryzowska

Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

Agata Pankowska

rytmika i umuzykalnienie

Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

Andrzej Wołosz

podstawy tańców narodowych

Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

Zbigniew Wroński

anatomia / korektywa

Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Anna Leś

pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

Piotr Turowski

pierwsza pomoc

Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

Karolina Kroczak

kompozycja tańca

Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

Kamil Goleń

teoria sportu i motoryka

Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

PRZYDATNE INFORMACJE
Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

zebranie organizacyjne

Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

Omówimy wtedy najważniejsze sprawy związane z przebiegiem kursu, przeprowadzanymi zajęciami i odpowiemy na pytania kursantów.

grafik kursu

Zajęcia odbywają się codziennie w przedziale godzinowym 9:00-20:00 z godzinną przerwą obiadową. Przerwa pomiędzy poszczególnymi zajęciami (trwającymi 1,5-2 godzin) wynosi 15 minut.

Szczegółowy grafik Kursu wysłany zostanie kursantom na minimum 3 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Grafik na pierwsze trzy dni Kursu zostanie wysłany na tydzień wcześniej.

nocleg

Kursanci mogą skorzystać z noclegu w domu studenckim Uniwersytetu Warszawskiego znajdującym się kilkadziesiąt metrów od miejsca zajęć. Orientacyjny koszt w pokoju 2-osobowym to 50 zł od osoby za dzień. Rezerwacja oraz koszty noclegu kursanci ponoszą we własnym zakresie.

Dane kontaktowe:

Dom Studenta nr 2 „Żwirek”
ul. Żwirki i Wigury 95/97
02-089 Warszawa
tel. 22 822 24 07

CENNIK
CENA KURSU

Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty całości kwoty za kurs (lub od terminu otrzymania I raty dla osób chcących dokonać płatności ratalnej) i wynosi:

 • 2950 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 31.01.2024 lub wpłacie I raty (1250 zł) do 31.01.2024 i wpłacie II raty (1700 zł) do 30.07.2024
 • 3150 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 15.03.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 15.03.2024 i wpłacie II raty (1700 zł) do 30.07.2024
 • 3300 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 30.04.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 30.04.2024 i wpłacie II raty (1850 zł) do 30.07.2024
 • 3450 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 15.06.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 15.06.2024 i wpłacie II raty (2000 zł) do 30.07.2024
 • 3600 zł – przy wpłacie pełnej kwoty od 16.06.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 30.07.2024 i wpłacie II raty (2150 zł) do 30.07.2024
INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

Egurrola Dance Studio
Żwirki i Wigury 99A
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A.

24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

CENA OBEJMUJE

W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

– udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
– korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
– udział w egzaminach końcowych
– ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

– osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

Rezygnacje:

Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

Dokumenty do pobrania

KROK PO KROKU

1. Opłać pierwszą ratę

Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

Egurrola Dance Studio
Żwirki i Wigury 99A
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

2. Wypełnij formularz

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.

Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

3.

Pamiętaj o dokumentach

Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

 • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
 • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
 • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
 • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

  Dyrektor Kursu
  Joanna Szokalska
  601 544 544
  Manager Kursu
  Klaudia Koruba
  885 106 002

  Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  kurs instruktorski

  Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

  Special Ballroom Evening

  Dorośli
  Imprezy tematyczne
  Pary (16+ lat)
  Taniec Towarzyski
  Taniec Użytkowy
  Warszawa
  Warszawa – Śródmieście
  8/06/2024 20:00 Warszawa – Śródmieście

  Zapraszamy na 18. edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego! Jeżeli:

  – marzysz o pracy w charakterze instruktora tańca
  – prowadzisz już zajęcia, ale twoja wiedza jest niepełna i chcesz ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
  – jesteś znakomitym nauczycielem tańca i chcesz uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności…

  …nie czekaj – zarezerwuj miejsce już teraz i zapłać mniej!

  Przy płatności:
  do 15.06.2024 r. oszczędzasz 150 zł!

  Zapisz się
  Intensywny Kurs Instruktorski
  Spełniaj zawodowe marzenia!
  KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

  Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

  • ukończyły 18 rok życia
  • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
  • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
  • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
  • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

  W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

  Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

  TWOJE KWALIFIKACJE

  Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

  • Legitymację Instruktorską
  • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
  • Certyfikat w języku angielskim uznawany w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej

  Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

  DRZWI DO KARIERY

  Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!

  Sprawdź, w jakich lokalizacjach możesz prowadzić zajęcia:

  SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

  1.

  ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

  mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

  Czytaj więcej…

  każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

  2.

  SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

  samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

  3.

  EGZAMINY KOŃCOWE

  odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

  Czytaj więcej…

  weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
  Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

  4.

  PRAKTYKI

  absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych. Praktyki obejmują 30 godzin zajęć.

  Czytaj więcej…

  Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

  DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
  Przekonaj się, że warto nam zaufać!
  +
  30 lat doświadczenia
  Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
  +
  Wszechstronność
  Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Realizujemy także zajęcia z anatomii, fizjologii, motoryki w tańcu, kompozycji tańca, pedagogiki i psychologii. Różnorodność zajęć to gwarancja wysokich kompetencji – absolwenci kursu są świetnie przygotowani do prowadzenia lekcji dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.
  +
  Kompendium wiedzy
  Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie. Łącznie kurs obejmuje aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych, realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej.
  +
  Wiarygodność
  Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
  +
  Wykwalifikowana kadra
  Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Wielu z nich wyszkoliło osoby, które same później zostały trenerami i z sukcesami prowadzą własne zespoły. Wysokie kompetencje i ogromne doświadczenie naszej kadry są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
  +
  Stawiamy na kompetencje
  Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem. Zdobyte kompetencje potwierdzają egzaminy końcowe oraz praktyki i są poświadczane odpowiednimi dokumentami wydanymi przez Egurrola Dance Studio – placówkę kształcenia ustawicznego.
  +
  Dopasowanie
  Analizujemy potrzeby rynku i każdorazowo dopasowujemy program do aktualnych potrzeb tak, aby kwalifikacje uzyskane przez uczestników kursu były jak najlepiej odpowiadały oczekiwaniom uczniów naszych absolwentów.
  +
  Dogodna lokalizacja
  Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
  ABSOLWENCI
  Posłuchaj absolwentów kursu
  Rekomendacje

  Pedagodzy

  Poznaj naszą kadrę

  Agustin Egurrola

  Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

  Joanna Szokalska

  Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

  Katarzyna Mieczkowska

  podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

  W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

  Klaudia Koruba

  podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

  Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

  Przemysław Wojszel

  podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

  Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

  Paweł Michno

  kompozycja tańca jazzowego

  Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

  Maksim Woitiul

  taniec klasyczny

  Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

  Aleksandra Wygryzowska

  Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

  Agata Pankowska

  rytmika i umuzykalnienie

  Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

  Andrzej Wołosz

  podstawy tańców narodowych

  Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

  Zbigniew Wroński

  anatomia / korektywa

  Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Anna Leś

  pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

  Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

  Piotr Turowski

  pierwsza pomoc

  Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

  Karolina Kroczak

  kompozycja tańca

  Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

  Kamil Goleń

  teoria sportu i motoryka

  Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

  PRZYDATNE INFORMACJE
  Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

  zebranie organizacyjne

  Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

  Omówimy wtedy najważniejsze sprawy związane z przebiegiem kursu, przeprowadzanymi zajęciami i odpowiemy na pytania kursantów.

  grafik kursu

  Zajęcia odbywają się codziennie w przedziale godzinowym 9:00-20:00 z godzinną przerwą obiadową. Przerwa pomiędzy poszczególnymi zajęciami (trwającymi 1,5-2 godzin) wynosi 15 minut.

  Szczegółowy grafik Kursu wysłany zostanie kursantom na minimum 3 dni przed rozpoczęciem zajęć.

  Grafik na pierwsze trzy dni Kursu zostanie wysłany na tydzień wcześniej.

  nocleg

  Kursanci mogą skorzystać z noclegu w domu studenckim Uniwersytetu Warszawskiego znajdującym się kilkadziesiąt metrów od miejsca zajęć. Orientacyjny koszt w pokoju 2-osobowym to 50 zł od osoby za dzień. Rezerwacja oraz koszty noclegu kursanci ponoszą we własnym zakresie.

  Dane kontaktowe:

  Dom Studenta nr 2 „Żwirek”
  ul. Żwirki i Wigury 95/97
  02-089 Warszawa
  tel. 22 822 24 07

  CENNIK
  CENA KURSU

  Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty całości kwoty za kurs (lub od terminu otrzymania I raty dla osób chcących dokonać płatności ratalnej) i wynosi:

  • 2950 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 31.01.2024 lub wpłacie I raty (1250 zł) do 31.01.2024 i wpłacie II raty (1700 zł) do 30.07.2024
  • 3150 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 15.03.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 15.03.2024 i wpłacie II raty (1700 zł) do 30.07.2024
  • 3300 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 30.04.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 30.04.2024 i wpłacie II raty (1850 zł) do 30.07.2024
  • 3450 zł – przy wpłacie pełnej kwoty do 15.06.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 15.06.2024 i wpłacie II raty (2000 zł) do 30.07.2024
  • 3600 zł – przy wpłacie pełnej kwoty od 16.06.2024 lub wpłacie I raty (1450 zł) do 30.07.2024 i wpłacie II raty (2150 zł) do 30.07.2024
  INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

  Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

  Egurrola Dance Studio
  Żwirki i Wigury 99A
  02-089 Warszawa
  ALIOR BANK S.A.

  24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

  Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

  CENA OBEJMUJE

  W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

  – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
  – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
  – udział w egzaminach końcowych
  – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

  – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

  Rezygnacje:

  Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

  Dokumenty do pobrania

  KROK PO KROKU

  1. Opłać pierwszą ratę

  Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

  Egurrola Dance Studio
  Żwirki i Wigury 99A
  02-089 Warszawa
  ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

  Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

  Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

  Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

  2. Wypełnij formularz

  Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.

  Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

  3.

  Pamiętaj o dokumentach

  Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

  • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
  • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
  • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
  • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

   UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

   Dyrektor Kursu
   Joanna Szokalska
   601 544 544
   Manager Kursu
   Klaudia Koruba
   885 106 002

   Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

   Odpowiemy najszybciej jak to możliwe