Intensywne kursy tańca dla dorosłych

Nadaj rytm swojemu dniu

Intensywne kursy tańca dla dorosłych

Dorośli
Pary (16+ lat)
Warszawa
Warszawa – Blue City
Warszawa – Śródmieście
Warszawa – Wawer
wakacje 2024 różne miastaJesteś osobą zabieganą, a chcesz szybko nauczyć się tańczyć? W takim razie zapraszamy na intensywne kursy tańca dla dorosłych w Egurrola Dance Studio!

To świetny pomysł, aby spędzić aktywnie czas w wakacje i nabrać umiejętności, które pozwolą Ci poczuć się na parkiecie jak ryba w wodzie!

Nie czekaj – nadaj rytm swojemu dniu i rozpocznij taneczną przygodę!

Intensywne kursy tańca dla dorosłych
wakacyjne kursy tańca
NADAJ RYTM SWOJEMU DNIU!

Podczas naszego kursu poznasz najpopularniejsze tańce: bachatę, salsę, disco sambę, tango i wiele innych. W ciągu 6 spotkań poznasz podstawowe kroki i efektowne figury taneczne, a po zaledwie dwóch tygodniach poczujesz się na tanecznym parkiecie jak ryba w wodzie.

Zdobyte przez Ciebie umiejętności zostaną potwierdzone certyfikatem ukończenia Kursu Tańca dla Dorosłych 1. stopnia, podpisanym przez samego Agustina Egurrolę! A na spragnionych dalszych tanecznych wrażeń czekać będzie propozycja kontynuowania nauki podczas kursów na wyższych stopniach zaawansowania.

Co więcej: na naszym kursie nie musisz mieć partnera lub partnerki do tańca! Jest mnóstwo osób, które chcą nauczyć się tańczyć w parze, nie mając swojej drugiej połówki. Dzięki nam możesz je poznać i wspólnie odkrywać fascynujący świat tańca! Nasz kurs to również doskonały pomysł dla par na aktywne spędzenie czasu we dwoje.

 

 

Wybierz szkołę

Najtrudniejszy jest pierwszy krok – i on jest właśnie przed tobą. To moment na decyzję, która może sprawić, że najbliższe roztańczone popołudnia staną się Twoim ulubionym czasem wakacji, więc nie zwlekaj i podejmij ją już dziś!

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy – wybierz swoją szkołę z listy poniżej, znajdź kurs dla siebie i dokonaj zapisu ! To będzie początek wspaniałej wakacyjnej przygody!