Luzik 2

Zespół taneczny
Poznaj zespół Luzik 2
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Disco Dance
Poznaj zespół Luzik 2
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Blue City
Disco Dance

Nasz zespół został założony w październiku 2004 roku. Trenerem i choreografem Luziku 2 jest wieloletnia instruktorka tańca Egurrola Dance Studio, pani Natalia Moreń.

Swoją przygodę z tańcem zaczynaliśmy jako 4-5-latki w grupach M, następnie w ćwiczyliśmy grupach D (6-8 latków) a teraz… startujemy na turniejach rangi ogólnopolskiej, na których odnosimy swoje pierwsze sukcesy!

Dziecięcy zespół taneczny Disco Dance – Warszawa

W naszym zespole w szkole tańca w Warszawie może tańczyć każdy, kto ma od 9 do 12 lat, a jego pasją jest taniec! Dwa razy w tygodniu po półtorej godziny trenujemy choreografię w stylu disco dance, a dodatkowo w weekend doskonalimy swój warsztat z techniki tańca jazzowego i akrobatyki. Oprócz tego, że wspólnie uczestniczymy w treningach zespołu, bardzo się lubimy i spędzamy wspólnie swój czas wolny!

Dwa razy do roku wyjeżdżamy na obozy, podczas których ciężko trenujemy, przygotowujemy formę na sezon turniejowy, ale także wspaniale się bawimy.

Zespół taneczny dla dzieci z Warszawy

Bierzemy także udział w licznych warsztatach organizowanych przez Egurrola Dance Studio z instruktorami z całego świata!

A wszystko po to, aby spełnić swoje marzenie i dostać się do flagowego zespołu dziecięcego Luzik 1 i móc reprezentować Egurrola Dance Studio na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata… a w przyszłości zostać tancerzem Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT!

Trener zespołu

Trener utytułowanego zespołu dziecięcego Luzik 2 oraz instruktorka grup tańca nowoczesnego w Egurrola Dance Studio, sędzia Egurrola Dance League, licencjonowany sędzia Polskiej Federacji Tańca.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów