Jazz Magic

Zespół taneczny
Poznaj zespół Jazz Magic
Dzieci
Łódź
Jazz
Poznaj zespół Jazz Magic
Dzieci
Łódź
Jazz

Energia, pasja i pracowitość – to chyba trzy najlepsze słowa opisujące dziecięcy zespół tańca jazzowego Jazz Magic z Egurrola Dance Studio w Łodzi. Trenerem i choreografem grupy jest Pani Agata Kędzia, która dobrze wie, jak zmotywować grupę do ciężkiej pracy, której efektem będą wspaniałe sukcesy!

Zespół Jazz Magic ma na koncie liczne osiągnięcia na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, gdzie niejednokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Te małe petardy są aktualnymi Mistrzami Polski i Świata federacji WADF w kategorii formacji tańca jazzowego do 11. roku życia!

Program zajęć zespołu Jazz Magic ze szkoły tańca w Łodzi to nie tylko choreografia, technika, akrobatyka, siła i taniec klasyczny, to również regularne zajęcia z innych stylów tanecznych, takich jak taniec towarzyski, hip hop czy disco dance. Dodatkowo dzieciaki uczą się podstaw aktorstwa oraz improwizacji.

Trener zespołu

Trener mistrzowskich zespołów Jazz Magic i Jazz Factory, instruktor tańca jazzowego, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku musical (specjalność choreografia i techniki tańca).

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj