Jazz 2 Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Jazz 2 Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Jazz
Poznaj zespół Jazz 2 Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Jazz

Zespół Jazz 2 Juniors to grupa młodych tancerzy pasjonujących się techniką tańca jazzowego. Choreografem i trenerem zespołu jest pani Aniela Rzymek.

Formacja ma treningi 2 razy w tygodniu w szkole tańca w Warszawie na Tarchominie, każdy po półtorej godziny. Dodatkowo raz w tygodniu przez godzinę ćwiczymy naszą technikę oraz akrobatykę, aby móc wykorzystywać w naszych choreografiach różne skomplikowane elementy i figury.

Pragniemy rozwijać się zarówno w technice jazzowej, jak i modern/contemporary. Chcemy zarażać swoją pasją wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się, czy rozpocząć przygodę z tańcem jazzowym!

Trener zespołu

Trener zespołu Jazz 2 Juniors, choreograf, instruktor tańca jazzowego oraz certyfikowany trener personalny. Czynna tancerka, zafascynowana tańcem jazzowym oraz high heels. Finalistka Mistrzostw Europy IDO Show Dance w Saint Petersburgu (5. miejsce).

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj