Wiktoria Ślizewska

  • High Heels
  • Jazz
  • Technika Jazz

Trener zespołu Evolution. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 11 lat i szybko okazało się, że taniec jest jej ogromną pasją, bez której Wiktoria nie potrafi żyć. Początkowo swoje umiejętności rozwijała na zajęciach koła tanecznego „Fantazja” w Chorzowie. Wraz z zespołem została wówczas laureatką wielu turniejów tanecznych na terenie Polski w kategoriach grupowych oraz solowych.

O instruktorze

Trener zespołu Evolution.  Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 11 lat i szybko okazało się, że taniec jest jej ogromną pasją, bez której Wiktoria nie potrafi żyć.

Początkowo swoje umiejętności rozwijała na zajęciach koła tanecznego „Fantazja” w Chorzowie. Wraz z zespołem została wówczas laureatką wielu turniejów tanecznych na terenie Polski w kategoriach grupowych oraz solowych. Sukcesywnie pogłębiała swój warsztat z zakresu tańca jazzowego na różnorodnych warsztatach ze szkoleniowcami z Polski i zza granicy m.in. European Dance Meetings czy Egurrola Dance Camp w Egurrola Dance Studio.

Wiktoria była także tancerką w Teatrze Tańca „The Hoofers”, gdzie wraz z grupą brała udział w etiudach oraz w rywalizacji tanecznej. Był to dla niej również czas wielu osiągnięć grupowych i solowych. Na swoim koncie ma udział jako artystka w pokazie z profesjonalną grupą ArtCollorBalley pt. „Alchemia Światła”. Stale szkoli się na warsztatach stacjonarnych i wyjazdowych z zakresu wszystkich stylów tanecznych, ponieważ stara się być jak najbardziej wszechstronną tancerką.

Jej zajęcia opierają się przede wszystkim na profesjonalnym przekazywaniu wiedzy z zakresu techniki tańca jazzowego, w którym Wiktoria jest wykwalifikowaną specjalistką. Na jej zajęciach panuje przyjemna atmosfera, bo Wiktoria przekazuje wiedzę z ogromną pasją i zaangażowaniem. Pomaga swoim uczniom osiągnąć zamierzone cele i upragniony sukces. Jest bardzo ambitna i zorganizowana, a przy tym wszystkim zawsze uśmiechnięta. Z jej zajęć nie da się wyjść o suchym t-shircie.