Evolution

Zespół taneczny
Poznaj zespół Evolution
Młodzież
Katowice
Jazz
Poznaj zespół Evolution
Młodzież
Katowice
Jazz

Młodzieżowy zespół tańca jazzowego, który ma swoje treningi w Egurrola Dance Studio Katowice. Jego trenerem jest Wiktoria Ślizewska.

Wspaniała technika, zaangażowanie i pasja to cechy, które charakteryzują wszystkich tancerzy ze szkoły tańca w Katowicach.  Młodzieżowy zespół tańca jazzowego to dynamiczna i utalentowana grupa, skupiająca się na doskonaleniu swoich umiejętności w tańcu jazzowym.

Młodzi tancerze mają okazję nie tylko rozwijać swoje zdolności taneczne, ale także eksplorować różnorodne style i techniki taneczne charakterystyczne dla jazzu. Dzięki intensywnym treningom oraz zaangażowaniu w regularne próby, członkowie zespołu mają możliwość doskonalenia swojej techniki, poprawy kondycji fizycznej oraz wyrażania siebie poprzez ruch i ekspresję. Ich występy są pełne energii, dynamiki i wyrazistości, co przyciąga uwagę publiczności i wzbudza pozytywne emocje.

Młodzieżowy zespół tańca jazzowego nie tylko rozwija umiejętności taneczne swoich członków, ale także promuje kulturę taneczną w społeczności lokalnej, inspirując innych do aktywności fizycznej oraz pasji do tańca.

Trener zespołu

Trener zespołu Evolution. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w wieku 11 lat i szybko okazało się, że taniec jest jej ogromną pasją, bez której Wiktoria nie potrafi żyć. Początkowo swoje umiejętności rozwijała na zajęciach koła tanecznego „Fantazja” w Chorzowie. Wraz z zespołem została wówczas laureatką wielu turniejów tanecznych na terenie Polski w kategoriach grupowych oraz solowych.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj