Scandal

Zespół taneczny
Poznaj zespół Scandal
Młodzież
Łódź
Commercial
Poznaj zespół Scandal
Młodzież
Łódź
Commercial

SCANDAL istnieje od 2019 roku – początkowo jako grupa turniejowa, ale już po pierwszych turniejach organizowanych przez Egurrola Dance Studio, dzięki swojej ciężkiej pracy tancerki zyskały miano zespołu.

To żeński skład, którego głównym celem jest rozwój umiejętności tanecznych, ogólnej sprawności każdej z dziewczyn oraz zdobywanie osiągnięć na turniejach tańca.

Młodzieżowy zespół taneczny w stylu commercial z Łodzi

Pomimo krótkiego stażu, wszystkie tancerki ze szkoły tańca w Łodzi są mocno ze sobą zżyte, w czym niemała zasługa ich trenerek. Ze względu na pasji do muzyki i do tańca na każdym treningu od pierwszej minuty czuje się ogromne zaangażowanie dziewczyn.

Głównym stylem, w którym szkoli się SCANDAL, jest hip hop, jednak równie ważne dla zespołu jest wszechstronne rozwijanie się na warsztatach z innych stylów tanecznych.

Zajęcia taneczne dla młodzieży w szkole Egurrola Dance Studio w Łodzi

Zajęcia choreograficzne odbywają się dwa razy w tygodniu, natomiast w niedziele tancerki uczestniczą w dodatkowych zajęcia z akrobatyki lub w innych warsztatach tanecznych.

Obecnie zespół zdobywa doświadczenie sceniczne na turniejach organizowanych przez Egurrola Dance Studio, zawsze dając z siebie 100%!

Trener zespołu

Trener zespołu Scandal, dyplomowany instruktor tańca. Taniec towarzyszy jej od zawsze. Zaczynała jako tancerka tańca ludowego, później tańca klasycznego i jazzowego, jednak to hip hop skradł jej serce. Razem z formacjami i solo startowała w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach tanecznych, odnosząc liczne sukcesy.

wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj