Funky Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Funky Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Jazz
Poznaj zespół Funky Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Jazz

Funky Kids to dziecięcy zespół jazzowy z Egurrola Dance Studio Warszawa – Tarchomin, którego trenerem jest Tomasz Zbącki.

Treningi pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora odbywają się w szkole tańca w Warszawa Tarachomin. Funky Kids to dynamiczny i utalentowany dziecięcy zespół taneczny. Młodzi uczestnicy zespołu mają okazję rozwijać swoje umiejętności taneczne w klimacie jazzu. Treningi zespołu nie tylko pozwalają dzieciom doskonalić technikę taneczną, ale także wspierają rozwój ich kreatywności, ekspresji oraz poczucia rytmu.

Funky Kids regularnie uczestniczą w różnego rodzaju pokazach, konkursach i występach, prezentując swoje umiejętności publicznie i zdobywając uznanie widowni. Ponadto, działalność zespołu sprzyja budowaniu więzi między uczestnikami, integrując ich w przyjaznej i wspierającej atmosferze, co sprzyja rozwojowi ich pasji tanecznej oraz współpracy w zespole. Funky Kids to nie tylko grupa taneczna, ale także źródło radości, inspiracji i artystycznej ekspresji dla młodych adeptów sztuki tanecznej.

 

Trener zespołu

Trener zespołu Funky Kids, wszechstronny tancerz i instruktor tańca jazzowego. Swoją przygodę taneczną rozpoczął w akademii tańca 4-20, w swoim rodzinnym mieście – Skierniewicach. Od 2017 roku zasila flagowy zespół Jazz One, z którym nadal osiąga niesamowite wyniki.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów