Fire Kids 2

Zespół taneczny
Poznaj zespół Fire Kids 2
Dzieci
Katowice
Disco Dance
Poznaj zespół Fire Kids 2
Dzieci
Katowice
Disco Dance

Fire Kids 2 (od września 2024 Fire Kids) to dziecięcy zespół disco dance z Egurrola Dance Studio Katowice, którego trenerem jest Martyna Jałocha.

Podstawowe zajęcia zespołu odbywają się w szkole tańca w Katowicach.

Fire Kids 2 to energiczny i utalentowany dziecięcy zespół, który specjalizuje się w tańcu w stylu disco dance. Pod czujnym okiem doświadczonego trenera, młodzi uczestnicy zespołu mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności tanecznych oraz wyrażania siebie poprzez ruch i muzykę.

Charakteryzują się wysokim poziomem dynamiki, synchronizacji i wyrazistości, co sprawia, że ich występy są pełne energii i pozytywnej atmosfery. Fire Kids regularnie uczestniczą w różnego rodzaju wydarzeniach tanecznych, pokazach, prezentując swoje umiejętności publicznie i zdobywając uznanie widowni.

Dzięki zaangażowaniu w działalność zespołu, dzieci nie tylko rozwijają swoje zdolności taneczne, ale także uczą się wartościowych umiejętności, takich jak współpraca, dyscyplina i zaufanie, co wpływa pozytywnie na ich rozwój osobisty oraz społeczny. Fire Kids to nie tylko grupa taneczna, ale także inspirujący przykład pasji, determinacji i współpracy wśród młodych adeptów tańca.

Trener zespołu

Trener zespołu Fire Kids 2. Swoje taneczne doświadczenie Martyna buduje od niespełna 20 lat – początkowo jako tancerka w dziecięcych i młodzieżowych grupach, a następnie jako instruktor i choreograf. Niezbędną wiedzę z zakresu wychowania fizycznego oraz tańca zdobyła studiując na Akademii Wychowania Fizycznego.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów