Emotion

Zespół taneczny
Poznaj zespół Emotion
Młodzież
Wrocław
Jazz
Poznaj zespół Emotion
Młodzież
Wrocław
Jazz

Emotion to młodzieżowy zespół specjalizujący się w technikach jazz i modern, reprezentujący Egurrola Dance Studio Wrocław. Trenerem i choreografem zespołu jest Katarzyna Żebrowska.

Tancerzy ze szkoły tańca we Wrocławiu łączy prawdziwa pasja i zaangażowanie. Mimo istnienia dopiero od września 2018 roku jako grupa turniejowa, a od 2019 roku jako zespół, mają już na swoim koncie liczne sukcesy na konkursach ogólnopolskich, zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Tancerze wierzą, że ciężką pracą uda im się wiele osiągnąć, dlatego oprócz choreografii i techniki mają również zajęcia z tańca klasycznego i akrobatyki. Ponadto wzbogacają swój warsztat na wielu warsztatach, także tych z innych stylów tanecznych.

Na treningach zespołu panuje świetna atmosfera, a tancerzy łączą prawdziwe przyjacielskie więzi.

Trener zespołu

Trener zespołów tańca jazzowego Emotion oraz Emotion Juniors, dyplomowany pedagog, sędzia ZNTS. Od 2012 roku Katarzyna jest instruktorem sportu o specjalności taniec jazzowy oraz trenerem akrobatyki sportowej. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 5 lat, kiedy Katarzyna dołączyła do zespołu tanecznego Pech w Opolu.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

21 kwietnia 14:00

Egurrola Dance Studio Wrocław, Sky Tower, poziom +2, ul. Powstańców Śląskich 95

Zapraszamy tancerzy powyżej 16. roku życia

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj