Roztańczony Dzień Dziecka

turnieje

Roztańczony Dzień Dziecka

Disco Dance
Dzieci (3-5 lat)
Dzieci (6-12 lat)
Hip Hop
Jazz
Juniorzy (13-16 lat)
Młodzież (16+ lat)
Taniec Nowoczesny
Turnieje
Warszawa
Warszawa – Praga-Południe
25/05/2024 11:00-18:30 Warszawa – Praga-Płd.

Dzień Dziecka nadchodzi wielkimi krokami, a w Egurrola Dance Studio rozpoczynamy jego celebrowanie już w maju!

Z tej okazji zapraszamy wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy do warszawskiego CH Promenada, które 25 maja zostanie opanowane przez naszych tancerzy!

Bądź świadkiem ogromnych emocji i wzruszeń, kibicuj swoim faworytom i przekonaj się, że każdy z nas ma w sobie coś z dziecka!

Roztańczony Dzień Dziecka
turnieje
ŚWIĘTUJ Z NAMI DZIEŃ DZIECKA!

Przed nami  sobota pełna emocji, dziecięcych uśmiechów i rozmaitych odsłon tańca!

Na scenie w CH Promenada zaprezentują się grupy regularne mające swoje zajęcia w Egurrola Dance Studio Praga-Południe. Tancerze w różnym wieku, w tym maluszki już od 3. roku życia, dla których ten występ będzie debiutem, zaprezentują przed publicznością nie tylko swoje umiejętności, ale także ogromną radość i energię, jaką daje im taniec.

Twego dnia przygotowaliśmy także atrakcje dla publiczności! Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w tańcu, biorąc udział w animacjach tanecznych prowadzonych na scenie przez naszych wspaniałych instruktorów. Wszystkich zaprosimy także do obejrzenia tanecznego pokazu mody marki Egurrola Store!

Uwielbiasz taniec nowoczesny, preferujesz jazz, a może Twoje serce bije w rytmie hip hopu? Niezależnie od tego, jakie styl taneczny jest Ci najbliższy, na Roztańczonym Dniu Dziecka z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

SPOTKAJ SIĘ Z AGUSTINEM EGURROLĄ!

Na tak ważnym wydarzeniu nie może zabraknąć jego pomysłodawcy i założyciela szkół Egurrola Dance Studio.

Agustin Egurrola będzie kibicować wszystkim zawodnikom, podziwiając ich występy i mocno trzymając kciuki za udane prezentacje. Roztańczony Dzień Dziecka to także świetna okazja do spotkania z nim, krótkiej rozmowy oraz zdobycia autografu.

OGROMNA DAWKA STREETOWEJ ENERGII!

Tego dnia będziemy podziwiać także popisy tancerzy streetowych, którzy wezmą udział w hip hopowych bitwach tanecznych!

Juniorzy w wieku 13-16 lat oraz młodzież od 16. roku życia zmierzą się w walce o medale i puchary, prezentując swój ulubiony styl tańca i dostarczając wszystkim mnóstwo pozytywnej energii!

Zapowiada się więc naprawdę emocjonujące widowisko!

WALKA O PUNKTY LIGOWE!

Na scenę wkroczą także tancerze zespołów Egurrola Dance Studio z całej Polski, którzy rywalizować będą o punkty w ramach Egurrola Dance League. Soliści i duety hip hopowe startujący w Lidze B w kategoriach: dzieci, juniorzy i młodzież zaprezentują swoje fantastyczne choreografie, przygotowane specjalnie z okazji Roztańczonego Dnia Dziecka!

Nie zabraknie również niespodzianek i atrakcji dla publiczności, aby każdy mógł poczuć się beztrosko jak dziecko!

Jeżeli więc uwielbiasz taniec i dobrą zabawę, zabierz ze sobą znajomych i bawcie się z nami!

Do zobaczenia 25 maja w CH Promenada przy ul. Ostrobramskiej 95c w Warszawie.

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

HARMONOGRAM WYDARZENIA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj