3-miesięczne kursy tańca dla dorosłych!

Aktualności

Rozpocznij wspaniałą przygodę i realizuj swoją taneczną pasję
na zajęciach w Egurrola Dance Studio!

Szukasz pomysłu, jak w ciekawy sposób spędzić czas we dwoje?
A może chcesz zacząć tańczyć, ale brakuje Ci partnera lub partnerki?

W takim razie zapraszamy na 3-miesięczne kursy tańca dla dorosłych w Egurrola Dance Studio!

Na naszych zajęciach w przyjaznej i swobodnej atmosferze, o którą zadbają nasi wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, nauczysz się poruszać do każdego rodzaju muzyki. Dzięki temu podejmiesz każde taneczne wyzwanie: eleganckie bale i wesela, niezobowiązujące domówki czy imprezy w klubach nie będą dla ciebie problemem.

Nasze 3-miesięczne kursy tańca działają cuda! W czasie ich trwania nauczysz się podstaw wszystkich najpopularniejszych tańców, takich jak salsa, bachata, disco samba, rock’n’roll i innych.

A jeśli poczujesz niedosyt i zapragniesz na dłużej stać się częścią naszej roztańczonej społeczności, zapraszamy na zajęcia dla Klubowiczów. Nauczysz się na nich bardziej zaawansowanych i efektownych ewolucji tanecznych oraz poznasz nowe style, które pozwolą poczuć się na każdym parkiecie tanecznym jak ryba w wodzie.

Już dziś zrób pierwszy krok ku realizacji swoich marzeń i poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Tutaj czeka na ciebie wspaniała taneczna przygoda!

Wybierz dogodną lokalizację, znajdź zajęcia dla siebie i rozpocznij fantastyczną taneczną przygodę.Czekamy na Ciebie!

zobacz także

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj