ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ

Lekcje Otwarte latino solo
WARSZAWA – ŚRÓDMIEŚCIE 4/04
Lekcje otwarte 4/04

Masz w sobie mnóstwo energii i chęci do zabawy? W takim razie zapraszamy na zajęcia z latino solo!

Tańce latynoamerykańskie to ogromny temperament i ekspresja ruchu. To także olbrzymie bogactwo porywających latynoskich rytmów i zmysłowych ruchów ciała, gwarantujące fantastyczną zabawę!

Zajęcia z latino solo łączą w sobie najatrakcyjniejsze aspekty tańców latynoamerykańskich – naukę wspaniałych choreografii, a także kształtowanie zgrabnej, wysportowanej sylwetki. A to wszystko przy fantastycznej, porywającej muzyce, dzięki której jednocześnie ćwiczysz, świetnie się bawisz i relaksujesz! To właśnie na zajęciach z latino możesz poczuć się jak podczas wakacyjnej imprezy na gorącej latynoskiej plaży!

Każdy z tańców latynoamerykańskich pozwala na wyrażenie odmiennych emocji i nastrojów – od zmysłowości w bachacie, kobiecości w salsie, miłości i namiętności w kubańskiej rumbie czy flirtu i zabawy w brazylijskiej sambie i kubańskiej cha-cha-cha, aż po czystą radość w amerykańskim jive. Dzięki temu każdy może znaleźć w tańcach latynoskich coś dla siebie!

A już 4 kwietnia zapraszamy na bezpłatne lekcje latino solo, w czasie której możecie sprawdzić, jak wyglądają te zajęcia*.

Lekcje poprowadzi nasz fantastyczny instruktor Aleksander Spych, który zabierze Was do swojego tanecznego świata i zagwarantuje ogromną dawkę uśmiechu i fantastycznej zabawy!

Czekamy na Was w Egurrola Dance Studio Śródmieście, Al. Jerozolimskie 91.

*Oferta dotyczy osób, które nie uczęszczały na zajęcia regularne w Egurrola Dance Studio od 1 stycznia 2023 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  MASZ PYTANIA?

  Warszawa – Śródmieście
  Al. Jerozolimskie 91
  601 515 516

  w godzinach otwarcia szkoły

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe