Patryk Kownacki

  • Hip Hop

Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Instruktor z 11-letnim doświadczeniem w pracy z ekipami hip hopowymi. Od początku przygody w Egurrola Dance Studio budował silne grupy, które co roku stawały na pierwszym miejscu podium podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio.

O instruktorze

Trener streetowych zespołów Swagg Juniors i Swagg Juniors 2. Instruktor z 11-letnim doświadczeniem w pracy z ekipami hip hopowymi. Od początku przygody w Egurrola Dance Studio budował silne grupy, które co roku stawały na pierwszym miejscu podium podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio. Teraz ci tancerze zasilają nasze główne zespoły.

Pod okiem Patryka szkolą się nasi najlepsi zawodnicy, którzy dumnie reprezentują szkołę na międzynarodowych turniejach rangi mistrzowskiej. W 2019 roku otrzymał tytuł Instruktora Roku Egurrola Dance Studio oraz tytuł Najlepszego Debiutu Trenerskiego Roku. Wraz z formacją Swagg Juniors od trzech lat niezmiennie stają na medalowym miejscu Krajowych Mistrzostw IDO. W 2021 roku otrzymali tytuł 4. najlepszej formacji IDO w Europie oraz 2. najlepszej ekipy podczas XIX Rytmu Ulicy w Pile.

Patryk tańczy od 10. roku życia. Początkowo trenował taniec towarzyski. Program „You Can Dance – Po prostu tańcz!” sprawił, że zaczął interesować się hip hopem i jazzem. Przez cztery lata trenował te dwa style w zespołach białostockiej Akademii Tańca Szał zdobywając liczne tytuły Krajowych Mistrzostw IDO. W 2011 roku podjął pracę instruktora tańca. W 2016 roku wyjechał do Nowej Zelandii, gdzie szkolił się pod okiem Parris Goebel oraz członków słynnej ekipy Royal Family.

Dzięki pracy w Egurrola Dance Studio, Patryk wykazuje się nie tylko jako trener ulicznych ekip, ale również jako choreograf programów „Dance Dance Dance”, „You Can Dance Nowa Generacja” czy „Jaka To Melodia”.

Zespoły prowadzone przez Patryka Kownackiego

Hip Hop
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Swagg Juniors
Hip Hop
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Ochota
Swagg Juniors 2