Maya Lachowicz

  • Commercial Ladies
  • High Heels

Swoją przygodę z tańcem rozwija od 6. roku życia. Rozpoczęła od baletu, ale szybko przerzuciła się na nieco bardziej żywiołowy i dynamiczny taniec nowoczesny. Wraz z formacją Akcent pod zwierzchnictwem Beaty Mysińskiej i okiem m.in Joanny Teśli (choreograf Teatru Sabat) czy Joanny Gołębiowskiej (tancerce Teatru Buffo) brała udział w warszawskich, potem ogólnopolskich i europejskich turniejach oraz konfrontacjach tanecznych, wielokrotnie stając na podium.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem rozwija od 6. roku życia. Rozpoczęła od baletu, ale szybko przerzuciła się na nieco bardziej żywiołowy i dynamiczny taniec nowoczesny. Wraz z formacją Akcent pod zwierzchnictwem Beaty Mysińskiej i okiem m.in Joanny Teśli (choreograf Teatru Sabat) czy Joanny Gołębiowskiej (tancerce Teatru Buffo) brała udział w warszawskich, potem ogólnopolskich i europejskich turniejach oraz konfrontacjach tanecznych, wielokrotnie stając na podium. W międzyczasie jej drogi skrzyżowały się z teatrem musicalowym. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a teatr stał się jej drugim domem.

Rozwinęła się aktorsko, wokalnie, a także poszerzyła swoje umiejętności taneczne o doświadczenie w takich stylach jak jazz, modern, contemporary, hip hop, house i broadway. Finalnie stanęła na czele grupy baletowej jako tancerka i choreograf Akademii Musicalowej teatru RAMPA. Po 6 latach warsztatu i praktyki zawodowej postanowiła zająć się pracą nauczyciela i instruktora w szkołach tańca, jednocześnie będąc czynną tancerką.

Obecnie Maya pasjonuje się kobiecymi stylami tańca – high heels i commercial ladies i to właśnie z nich będzie prowadzić zajęcia w Egurrola Dance Studio.