Prawdziwe święto tańca!

turnieje

42. Mistrzostwa
Egurrola Dance Studio

Commercial
Disco Dance
Dzieci (3-12 lat)
Hip Hop
Jazz
Juniorzy (13-16 lat)
Młodzież (16+ lat)
Taniec Nowoczesny
Turnieje
Warszawa
24-28/02/24 Centrum Sportu RaszynNadchodzi taneczne podsumowanie zimowego semestru tanecznego z udziałem tancerzy wszystkich szkół Egurrola Dance Studio – w tym Mistrzów Polski, Europy i Świata IDO!

Już w dniach 24-28 lutego zapraszamy do Centrum Sportu Raszyn pod Warszawą, gdzie na każdego miłośnika tańca czekać będzie 5 dni niesamowitej zabawy, mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

Dołącz do nas i razem przeżywajmy najpiękniejsze emocje i wzruszenia podczas 42. Mistrzostw Egurrola Dance Studio!

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

42. Mistrzostwa
Egurrola Dance Studio
turnieje
5 dni niezapomnianych emocji!

Jazz, disco dance, taniec nowoczesny czy hip hop – to tylko niektóre spośród stylów tanecznych, jakie będą mogli podziwiać widzowie 42. Mistrzostw Egurrola Dance Studio.

W ciągu 5 dni największej tanecznej imprezy Egurrola Dance Studio na parkiecie w Centrum Sportu Raszyn zaprezentują się tancerze wszystkich 13 naszych szkół. Młodsi i nieco starsi pasjonaci tańca przez cały semestr pilnie doskonalili swoje umiejętności na salach tanecznych, poznając nowe kroki i choreografie przygotowane dla nich przez instruktorów. I właśnie teraz nadchodzi moment, w którym będą mogli zaprezentować nie to, czego się nauczyli, ale także niezwykłą radość, pasję i energię, jaką daje im taniec!

Na najlepszych z ich czekają upragnione medale i puchary a na wszystkich zawodników – gorący doping rodziców i aplauz publiczności.

W programie 42. Mistrzostw Egurrola Dance Studio występy solistów, duetów i grup tanecznych w kategoriach wiekowych od 3. roku życia do młodzieży powyżej 16. roku życia, a także mnóstwo atrakcji i niespodzianek dla wszystkich, którzy będą bawić się z nami!

Zobacz nasze mistrzowskie formacje!

Podczas 42. Mistrzostw Egurrola Dance Studio będziemy także podziwiać prezentacje zespołów Egurrola Dance Studio – w tym Mistrzów Polski, Europy oraz Świata IDO, którzy intensywnie przygotowują się do występów pod okiem swoich fantastycznych trenerów!

Tancerze naszych utytułowanych formacji, którzy na co dzień podbijają najważniejsze taneczne parkiety, zawalczą o punkty Egurrola Dance Legaue w kategoriach grupowych oraz indywidualnych. Każdy z zawodników da z siebie wszystko, aby zająć jak najwyższe miejsce w rankingu ligowym i zwiększyć swoje szanse na zdobycie tytułu Mistrza Egurrola Dance League w sezonie 2023/2024!

To będzie prawdziwe święto tańca, pełne emocji i pozytywnej energii, więc nie czekaj – powiadom rodzinę, znajomych i zaplanuj ten niezwykły czas z Egurrola Dance Studio!

Czekamy na Was w dniach 24-28 lutego 2024 roku w Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30.

MUZYKA DO KATEGORII JAZZ I MODERN

Pobierz muzykę do turnieju – kliknij tutaj.

BILETY JUZ W SPRZEDAŻY

Bilety na 42. Mistrzostwa Egurrola Dance Studio możesz już kupić w recepcjach wszystkich szkół Egurrola Dance Studio.

Zapoznaj się z harmonogramem turnieju dostępnym poniżej i już dziś zagwarantuj sobie wstęp na taneczne podsumowanie zimowego semestru 2023/2024!

parkingi

Uczestnicy oraz widzowie 42. Mistrzostw Egurrola Dance Studio mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się przed głównym wejściem do Centrum Sportu Raszyn przy ul. Sportowej 30. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zachęcamy do skorzystania również z parkingów w pobliżu Centrum Sportu Raszyn:

  • bezpłatnych parkingów zlokalizowanych około 700-800 m od hali: przy Szkole Podstawowej im. Cypriana Godebskiego oraz przy Urzędzie Gminy Raszyn (wjazd na oba parkingi od strony ul. Unii Europejskiej)
  • płatnego parkingu znajdującego się w odległości 200 metrów od hali, przy ulicy Raszyńskiej 62. Parking jest dostępny w godzinach 8:00-22:00 każdego dnia turnieju, a jednorazowa opłata za skorzystanie z niego wynosi 25 zł / dzień.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

HARMONOGRAM WYDARZENIA

Współpracują z nami

Patronat honorowy
Patronat honorowy
Wójt Gminy Raszyn – Andrzej Zaręba
Patronat honorowy
Patronat honorowy
Wójt Gminy Raszyn – Andrzej Zaręba

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj