Scream Crew Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Scream Crew Juniors
Juniorzy
Wrocław
Hip Hop
Poznaj zespół Scream Crew Juniors
Juniorzy
Wrocław
Hip Hop

Scream Crew Juniors to juniorski zespół hip-hopowy reprezentujący Egurrola Dance Studio we Wrocławiu.

Skład zespołu to wybuchowa mieszanka różnych osobowości, które w aktualnym składzie trenują ze sobą dopiero od końca września 2022! Mają w sobie jednak dużo ambicji oraz zaangażowania, bo chcą sięgać po trofea podczas Mistrzostw Egurrola Dance Studio i innych turniejach tańca!

Trenerem i choreografem zespołu tańczącego w stylu hip-hop w szkole tańca we Wrocławiu jest Patrycja Łebska, która przygotowuje swoich tancerzy do udziału w zawodach tanecznych.

Duża energia, uśmiech i zaangażowanie w to, co robią – to właśnie cechy charakteryzujące tancerzy Scream Crew Juniors.

Trener zespołu

Trener zespołu Scream Crew Juniors oraz instruktor Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Dyplomowany instruktor tańca (specjalizacja hip-hop dance), absolwentka kierunku Doradztwo i Coaching, która posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych, a ponad 10-letnie w pracy z ludźmi.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

28 kwietnia 15:00

Egurrola Dance Studio Wrocław, Sky Tower, poziom +2, ul. Powstańców Śląskich 95

Zapraszamy tancerzy w wieku 12-15 lat

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj