Jazz Factory

Zespół taneczny
Poznaj zespół Jazz Factory
Juniorzy
Łódź
Jazz
Poznaj zespół Jazz Factory
Juniorzy
Łódź
Jazz

Jazz Factory to juniorski zespół tańca jazzowego z Egurrola Dance Studio w Łodzi. Jest to zespół z ogromnymi ambicjami i wielką pasją do tańca, którą można zobaczyć podczas ich każdego treningu oraz występu.

Trenerkami grupy ze szkoła tańca w Łodzi są: pani Agata Kędzia oraz pani Amelia Koziara. Zespół rozwija się przede wszystkim w technikach jazz, modern oraz show dance, ale oprócz tego pracuje nad swoimi umiejętnościami w zakresie akrobatyki, tańca klasycznego, improwizacji czy aktorstwa. Dodatkowo program zespołu wzbogacony jest również o zajęcia z tańca towarzyskiego i hip hopu.

Juniorski zespół tańca jazzowego z Łodzi

Jazz Factory to aktualne Mistrzynie Polski i Świata federacji WADF w kategorii formacji tańca jazzowego oraz grup contemporary ballet. W roku 2019 zespół zadebiutował na parkiecie federacji IDO w kategorii juniorskich grup show dance, dostając się do ścisłego finału i zajmując wspaniałe 5. miejsce!

Zespół funkcjonuje od niedawna, ale dzięki ciężkiej pracy i determinacji odnosi wspaniałe sukcesy. Jak mówią same tancerki: “My się dopiero rozkręcamy!”

Trener zespołu

Trener mistrzowskich zespołów Jazz Magic i Jazz Factory, instruktor tańca jazzowego, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku musical (specjalność choreografia i techniki tańca).

Trener zespołu

Trener zespołu tańca jazzowego Jazz Factory, wieloletnia instruktorka contemporary jazz, lyrical jazz, high heels, choreografka. Od 6. roku życia trenowała gimnastykę artystyczną. Odniosła w tej dziedzinie wiele sukcesów, zdobywając m.in. Mistrzostwo Polski w zbiorówkach w kl. M.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów