All In Crew

Zespół taneczny
Poznaj zespół All In Crew
Młodzież
Łódź
Hip Hop
Poznaj zespół All In Crew
Młodzież
Łódź
Hip Hop

All In Crew to reprezentacja prosto z Łodzi, gdzie trenują od 2015 roku. To grupa młodych, zdolnych dziewczyn, które zapragnęły spełnić swoje marzenia o turniejowej rywalizacji, karierze tanecznej i znalezieniu prawdziwej przyjaźni. „All in”, czyli wszyscy razem to motto zespołu i niezwykła cecha tej ekipy! Obecnie ich trenerem jest Natalia Radtke.

Tancerki ze szkoły tańca w Łodzi mają szerokie zainteresowania taneczne, poruszają się w technice hip hop ale takie techniki jak popping, dancehall czy commercial są im równie bliskie.

Dziewczyny mają na koncie liczne wysokie miejsca w kategoriach grupowych na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz indywidualnie na turniejach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej.

W listopadzie 2019 roku część tancerek pod nazwą All In Crew Mini wystąpiła w znanym programie telewizyjnym „Mam Talent”, gdzie udało im się zaprezentować show w półfinałowym odcinku na żywo i zachwycić widzów oraz jurorów swoją niesamowitą taneczną energią i fantastyczną techniką.

Trener zespołu

Trener zespołów All in Crew i All in Crew Juniors, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od hip hopu, z czasem zaczęła także doskonalić swoją technikę w wielu innych stylach tanecznych. Od najmłodszych lat jeździła na zawody i konkursy taneczne, zdobywając liczne nagrody.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy