Kurs tańca dla dorosłych – single

Style Tańca
Opis stylu
Opis stylu

To kursy dla wszystkich, którzy uwielbiają dobrą zabawę i chcą błyszczeć na parkiecie w czasie domówek, balów czy wesel. Nie masz przy tym partnera do tańca? Nic nie szkodzi: na naszych salach tanecznych spotkasz wielu pasjonatów tańca, którzy nie mają drugiej połówki, a chcą nauczyć się poruszać w parze. Nawet nie podejrzewasz, jak wiele jest takich osób!

Nasz zaledwie 3-miesięczny kurs pozwoli Ci opanować podstawy najpopularniejszych tańców: disco samby, salsy, bachaty, rock’n’rolla czy, tanga, dzięki czemu staniesz się gwiazdą tanecznego parkietu. Podczas zajęć panowie uczą się, jak prowadzić partnerki, a one, jak dać się porwać do wspólnej zabawy. Pokażemy ci proste, a jednocześnie efektowne kroki, które pozwolą ci czerpać z tańca niczym nieskrępowaną radość i zaskoczyć znajomych swoimi tanecznymi umiejętnościami! Na ostatnich zajęciach otrzymasz od nas certyfikat ukończenia Kursu Tańca dla Dorosłych 1., 2. lub 3. stopnia podpisany przez samego Agustina Egurrolę!

Jeśli poczujesz niedosyt i zapragniesz na dłużej stać się częścią naszej roztańczonej społeczności, zapraszamy na zajęcia dla Klubowiczów. Nauczysz się na nich bardziej zaawansowanych i efektownych ewolucji tanecznych oraz poznasz nowe style, które pozwolą poczuć się na każdym parkiecie tanecznym jak ryba w wodzie.

Już dziś zrób pierwszy krok ku realizacji swoich marzeń i poznaj ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Tutaj czeka na ciebie wspaniała taneczna przygoda!

Dlaczego warto tańczyć?

Przypływ endorfin

Przypływ endorfin

Taniec to radość – szaleństwo na parkiecie wyzwala pozytywną energię i zapewnia szeroki uśmiech na twarzy

Zdrowsze życie

Zdrowsze życie

Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, która pozytywnie wpływa na zdrowie, samopoczucie i sylwetkę.

Nowe przyjaźnie

Nowe przyjaźnie

Zajęcia taneczne to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości, które można przenieść również poza salę taneczną.

Kształtowanie charakteru

Kształtowanie charakteru

Pewność siebie, samodysycyplina, kreatywność – to tylko niektóre cechy, jakie pozwala wykształcić nauka tańca.