V3

Zespół taneczny
Poznaj zespół V3
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Commercial
Poznaj zespół V3
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Ochota
Commercial

KIM JESTEŚMY?

Tancerzami, którzy choć tańczą dla własnej przyjemności, zdobywają coraz wyższe tytuły! Nie raz zostało to dostrzeżone i docenione! Często wspomagamy zespół V2 oraz zawodową grupę taneczną VOLT w wybranych przedsięwzięciach scenicznych, takich jak np. Sopot Hit Festival. Naszą trenerką jest obecnie Oliwia Bujak.

Świetne choreografie, doskonała technika tańca i efektowne popisy akrobatyczne sprawiają, że występy naszego zespołu są wielkim widowiskiem. Jednak dla wielu z nas osiągnięcie poziomu, który daje tak spektakularne efekty, oznaczało miesiące, a nawet lata ciężkiej pracy i wiele godzin treningów. Mimo wszystko, a może właśnie dlatego, nie ma dla nas ważniejszej rzeczy niż taniec!

Treningi z choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 90 minut. Poza zajęciami choreograficznymi mamy także obowiązkowe zajęcia z techniki tańca klasycznego, które zwiększają nasze umiejętności i technikę tańca.

Osiągając doskonałe rezultaty turniejowe, zdobywamy także doświadczenie sceniczne. Dzięki temu mamy szansę awansować do czołowego, turniejowego zespołu V2, by później stać się jednym z tancerzy zawodowej grupy VOLT.

Trener zespołu

Trener zespołu V3. Oliwia to wieloletnia tancerka Egurrola Dance Studio. Swoją przygodę z tańcem zaczęła już w wieku 7 lat od tańca nowoczesnego. Dzięki jej zaangażowaniu, ciężkiej pracy i przede wszystkim ogromnej miłości do tańca udało jej się zasilać szeregi zespołu Luz 3.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj