Tarcho Team Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Tarcho Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Disco Dance
Poznaj zespół Tarcho Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Disco Dance

Nasz zespół został założony w 2012 r. w szkole Egurrola Dance Studio na Tarchominie. Nad naszym warsztatem tanecznym czuwa wspaniała Trenerka – Pani Joanna Rudnicka, wieloletnia tancerka mistrzowskich formacji V2 i V3.

Ostatnie lata to ogrom pracy i potu, który w każdym tygodniu zostawiałyśmy na sali. Ale ciężka praca owocuje – obecnie jesteśmy wicemistrzami świata federacji WADF w kategorii Showcases Teams Juniors! Na swoim koncie mamy także inne sukcesy. W ubiegłych latach stawałyśmy na podium podczas różnorodnych turniejów, zajmując m.in. I miejsce podczas drugiej edycji turnieju United Dance Arena 2020 r. czy I miejsce na XX Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza 2019 r.

Za tymi sukcesami stoi ogrom pracy, którą przez cały rok wykonujemy na sali tanecznej. Trenujemy trzy razy w tygodniu: w poniedziałki i środy pracujemy na zajęciach z choreografii, a w weekendy szlifujemy nasze piruety i akrobacje na zajęciach z techniki i akrobatyki. Ale to nie wszystko! Dodatkowe treningi to czas na doskonalenie naszych solówek i duetów, dlatego śmiało możemy stwierdzić, że szkoła na Tarchominie to nasz drugi dom!

Nasz zespół wyróżnia drużynowość, wzajemne wsparcie oraz przyjaźń – również poza salą taneczną! Jesteśmy dumne, że tworzymy nasz zespół i mamy pewność, że doświadczenie, jakie tu zdobywamy, pozostanie z nami na długie lata!

Trener zespołu

Trener juniorskiego zespołu disco dance Tarcho Team Juniors, metodyk, tancerka. Ze szkołą tańca Agustina Egurroli związana jest od 2007 roku. Tutaj szkoliła się pod okiem wybitnych instruktorów: Eweliny Kani, Katarzyny Mieczkowskiej i Pawła Wasilewskiego.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj