Tarcho Fresh

Zespół taneczny
Poznaj zespół Tarcho Fresh
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Hip Hop
Poznaj zespół Tarcho Fresh
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Hip Hop

Zespół powstał w 2016 roku w Egurrola Dance Studio na Tarchominie. Tworzą go młodzi, ambitni tancerze, którzy nie tylko razem tańczą, ale są też dobrymi przyjaciółmi. Od samego początku bardzo ciężko trenowali i dzięki temu dziś należą do grona pierwszych składów Egurrola Dance Studio.

Zespół 3 razy w tygodniu trenuje choreografię hip hopową, a ponadto uczęszcza na najróżniejsze lekcje open dla doskonalenia swoich umiejętności. Tancerze z wielkim zapałem biorą udział o obozach i szkoleniach organizowanych przez naszą szkołę, a także w tych odbywających się poza granicami kraju.

Co roku przygotowują również choreografię dla mini formacji, która ma na swoim koncie m.in. miano mini miano najlepszej ekipy na XXXV Mistrzostwach Egurrola Dance Studio! Oprócz mini formacji tancerze przygotowują występy solo i w duetach, które są nagradzane wieloma medalami, zarówno na turniejach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Tancerze są bardzo ambitni – każdego roku przygotowują nagrywkę, wcześniej znajdując odpowiednie miejsce i muzykę, która pozwoli im stworzyć coś naprawdę dobrego. Efekty ich pracy możecie zobaczyć na kanale Egurrola TV na YouTube!

Członkowie zespołu są zapraszani przez Egurrola Agency do współpracy przy realizacji programów tanecz-nych, koncertów i wielu innych eventów. Pozwala im to doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe, ciekawe doświadczenia taneczne i sceniczne.

Trener zespołu

Trener zespołów Tarcho Fresh i Tarcho Fresh Juniors oraz grup hip hopowych w Egurrola Dance Studio. Miała zostać gimnastyczką artystyczną, ale jej droga zawodowa poszła w zupełnie innym kierunku. Gdy miała 8 lat, mama zapisała ją na balet i tak zaczęła się jej przygoda z tańcem. Potem tańczyła w różnych dziecięcych zespołach.

wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy