Move

Zespół taneczny
Poznaj zespół Move
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
Commercial
Poznaj zespół Move
Młodzież
Warszawa
Warszawa – Śródmieście
Commercial

Streetowy zespół młodzieżowy, który swoje treningi ma w Egurrola Dance Studio Śródmieście.

Młodzieżowy zespół taneczny Warszawa Śródmieście

Młodzieżowy zespół taneczny Move z Warszawy, działający w dzielnicy Śródmieście, to dynamiczna grupa młodych pasjonatów tańca w stylu commercial, którzy prezentują wysoki poziom umiejętności oraz kreatywność na scenie.

Zespół trenuje ciężko w szkole tańca Warszawa-Śródmieście co sprawia, że ich występy są pełne energii i zaskakujących kombinacji ruchów. Poprzez regularne treningi pod okiem doświadczonego instruktora Marcin Mielczarczyka, członkowie zespołu doskonalą swoje umiejętności taneczne, ucząc się nowych technik i eksplorując ten styl tańca.

Taniec w stylu commercial – poznaj streetowy zespół młodzieżowy z Egurrola Dance Studio!

Współpraca i zaangażowanie każdego uczestnika sprawiają, że Move” to nie tylko zespół taneczny, ale również miejsce, gdzie młodzież może rozwijać się artystycznie, budować przyjaźnie i pasję do tańca. Ich występy są często doceniane przez publiczność za profesjonalizm, dynamikę oraz kreatywność, co czyni zespół Move ważnym uczestnikiem lokalnej sceny tanecznej w Warszawie.

Trener zespołu

Tancerz zawodowej grupy VOLT, trener streetowego zespołu Move i instruktor tańca w Egurrola Dance Studio. Marcin tańczy od 8. roku życia. Swoją dziecięcą karierę taneczną rozpoczął od tańca towarzyskiego, ale nie trwało to długo – po dwóch latach postanowił spróbować swoich sił na zajęciach z hip hopu i do dzisiaj jest to jego ulubiony styl. Marcin uczęszczał do Studia Tańca Swag w Pułtusku.

wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj