Lucky Crew Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Lucky Crew Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Praga-Płd.
Hip Hop
Poznaj zespół Lucky Crew Kids
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Praga-Płd.
Hip Hop

Nowo utworzony dziecięcy zespół hip hopowy, który w nowym sezonie 2023/2024 będzie trenować pod okiem trenerki Aleksandry Kardasz w Egurrola Dance Kids Praga-Południe, czyli w elitarnej szkole tańca w Warszawie w dzielnicy Praga-Południe.

Hip hopowy zespół taneczny dla dzieci z warszawskiej Pragi-Południe

Lucky Crew Juniors to dynamiczny zespół taneczny, który swoją siedzibę ma w sercu warszawskiej Pragi-Południe. Specjalizując się w hip hopie, grupa pod okiem instruktorki tańca Aleksandry Kardasz skupia utalentowane dzieci i młodzież z lokalnej społeczności, którzy dzięki swojej pasji do tańca mogą rozwijać swoje umiejętności artystyczne w przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Poprzez regularne treningi i liczne występy, Lucky Crew Juniors nie tylko inspirują najmłodszych do poznawania kultury tanecznej, ale także promują zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną jako formę wyrażania siebie i rozwijania swoich pasji. Ich dynamiczne i pełne energii występy cieszą się uznaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, stanowiąc niezapomniane przeżycie dla całej społeczności lokalnej.

Trener zespołu

Trener zespołu Lucky Crew Kids. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku przedszkolnym od podstaw tańca towarzyskiego, później mażoretek, aż w końcu w wieku 12 lat odnalazła swoją pasję – hip hop oraz modern. Jest otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i stale dba o swój rozwój, biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i obozach tanecznych.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj