Konst Crew Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Konst Crew Kids
Dzieci
Konstancin-Jeziorna
Hip Hop
Poznaj zespół Konst Crew Kids
Dzieci
Konstancin-Jeziorna
Hip Hop

Konst Crew Kids to dziecięcy zespół hip hopowy, który na co dzień trenuje w Egurrola Dance Studio w Konstancinie-Jeziornie, czyli w najlepszej szkole tańca w Konstancin-Jeziorna. Trenerem zespołu jest pani Julia Zaciewska. Wspólnie budują niesamowity team, w którym panuje przede wszystkim miłość, przyjaźń i pasja.

Dziecięcy zespół tańca w stylu hip-hop Konstancin Jeziorna

Zespół tańczący w stylu hip-hop istnieje od 2013 roku i ma na swoim koncie już wiele sukcesów grupowych jak i indywidualnych. Jako formacja wielokrotnie zdobywali tytuł Mistrzów i V-ce Mistrzów Polski federacji WADF i wielokrotnie byli finalistami solo i duetów hip hop federacji IDO w kategoriach dziecięcych.

W 2019 roku zespół awansował i został mianowany pierwszym składem, czyli zespołem flagowym, reprezentującym Egurrola Dance Studio w Konstancinie-Jeziornie.

Trener zespołu

Tancerka Zawodowej Grupy VOLT, trener zespołu Konst Crew Kids. Julia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 3 lat. Początkowo trenowała taniec towarzyski, a mając 13 lat podjęła nowe wyzwanie – hip hop. Zagłębiając się w jego kulturę i historię poczuła, że to właśnie jest styl, który jest jej najbliższy.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj