Imperial

Zespół taneczny
Poznaj zespół Imperial
Młodzież
Kraków
Jazz
Poznaj zespół Imperial
Młodzież
Kraków
Jazz

Imperial to młodzieżowy zespół jazzowy. Jesteśmy zespołem reprezentującym Egurrola Dance Studio Kraków, czyli szkołę tańca z Krakowa.

Naszą trenerką jest pani Barbara Tomas i jesteśmy pewni, że pracując pod jej okiem możemy osiągnąć wymarzone sukcesy. Aby było to możliwe, ciężko trenujemy 3 razy w tygodniu, a doskonaląc nasze umiejętności stajemy się wytrwałymi tancerzami.

Regularnie bierzemy udział w warsztatach tanecznych i obozach, które organizuje dla nas Egurrola Dance Studio, co zapewnia nam nieustanny rozwój.

Myślą przewodnią każdego naszego treningu jest motto “Nie poddawaj się, gdy boli, bo ból to cena, jaką płacimy za siłę!”

Jesteśmy przekonani, że nasza ciężka praca zaowocuje zdobyciem najwyższego stopnia podium na konkursach krajowych i międzynarodowych!

Trener zespołu

Trener zespołów Imperial Juniors oraz Imperial z Krakowa, instruktorka tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2006 roku, poznając technikę tańca jazzowego pod okiem wybitnej trenerki i pedagog tańca – Izabeli Barskiej-Kaczmarczyk w Studio Tańca Vivero w Rybniku. Taniec jazzowy stał się jej główną techniką i wraz ze swoim zespołem brała udział w festiwalach, turniejach tanecznych, a także na Mistrzostwach Polski i Świata federacji IDO, odnosząc liczne sukcesy.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Weź udział w Castingu

24 kwietnia 19:30

Egurrola Dance Studio Kraków, Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34

Zapraszamy tancerzy poniżej 16. roku życia

Aby wziąć udział w castingu zapisz się na listę uczestników korzystając z poniższego formularza. Potem wystarczy, że pojawisz się na castingu i pokażesz co potrafisz!

To Twoja szansa na rozwój pod okiem profesjonalnego trenera w jednym z naszych fantastycznych zespołów. Wraz z innymi członkami zespołu będziesz uczestniczyć w intensywnych treningach, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności, a w przyszłości występować na turniejach tanecznych i walczyć o medale, puchary i nagrody!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

    nie zgadzam się zaakceptuj