Imperial Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół Imperial Juniors
Juniorzy
Kraków
Jazz
Poznaj zespół Imperial Juniors
Juniorzy
Kraków
Jazz

Imperial Juniors to juniorski zespół taneczny w stylu jazz z Krakowa. Swoją taneczną przygodę zaczynaliśmy jako grupa turniejowa, a zespołem mianowani zostaliśmy we wrześniu 2019 roku. Naszym trenerem i choreografem jest pani Barbara Tomas. Na co dzień trenujemy w Egurrola Dance Studio Kraków, a na swoim koncie mamy już pierwsze osiągnięcia w tańcu jazzowym na festiwalach i turniejach ogólnopolskich.

Nasza formacja trenuje 2 razy w tygodniu po półtorej godziny, szlifując choreografię i pracując nad techniką tańca jazzowego. Oprócz tego szkolimy się w tańcu klasycznym pod okiem doświadczonego pedagoga – pana Wacława Niedźwiedzia. Regularnie bierzemy udział w obozach Egurrola Dance Studio, na których zdobywamy nowe umiejętności.

Jesteśmy zespołem o dużych ambicjach i determinacji, aby dorównać najlepszym tancerzom jazzowym. Wierzymy, że ciężką pracą i pełnym zaangażowaniem osiągniemy wyznaczone cele oraz wspaniałe wyniki na turniejach o randze międzynarodowej!

Trener zespołu

Trener zespołów Imperial Juniors oraz Imperial z Krakowa, instruktorka tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w 2006 roku, poznając technikę tańca jazzowego pod okiem wybitnej trenerki i pedagog tańca – Izabeli Barskiej-Kaczmarczyk w Studio Tańca Vivero w Rybniku. Taniec jazzowy stał się jej główną techniką i wraz ze swoim zespołem brała udział w festiwalach, turniejach tanecznych, a także na Mistrzostwach Polski i Świata federacji IDO, odnosząc liczne sukcesy.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy