Disco Dream Kids

Zespół taneczny
Poznaj zespół Disco Dream Kids
Dzieci
Łódź
Disco Dance
Poznaj zespół Disco Dream Kids
Dzieci
Łódź
Disco Dance

Disco Dream Kids to my – 17 dziewczyn i jeden chłopak. Mamy od 9 do 12 lat. Wszyscy jesteśmy pełni energii, uśmiechnięci i lekko zwariowani. Tworzymy zgraną grupą o różnych charakterach, dlatego tak dobrze uzupełniamy się na zajęciach czy w choreografiach. Kochamy taniec i jest on naszą pasją. Uwielbiamy występować przed publicznością w każdej formie: solo, duet czy w formacji. Na swoim koncie mamy już pierwsze osiągnięcia na konkursach ogólnopolskich.

Na co dzień trenujemy disco dance – styl pełen skoków, piruetów i wielu innych elementów technicznych, w którym dużym wyzwaniem jest utrzymanie odpowiedniego tempa. Taniec to nie tylko piękne występy i dużo radości, to również ciężka praca, dlatego też na naszych treningach w Egurrola Dance Studio Łódź (szkole tańca w Łodzi) dużo ćwiczymy, aby poprawić naszą kondycję i technikę. Jednak tym, co sprawia nam największą radość, jest nauka choreografii. To właśnie podczas tańca czujemy się najlepiej na świecie!

Nad jakością naszego tańca, choreografiami i dobra atmosferą na sali czuwa nasz trenerka – Marlena ‘Malina’ Nadajewska.

Trener zespołu

Trener zespołu Disco Dream Kids, dyplomowana instruktorka tańca, specjalizująca się w pracy z najmłodszymi. Ta dziewczyna to wulkan energii tryskający na każdych zajęciach uśmiechem i dobrym słowem. Na treningach u Pani Malinki można się solidnie zmęczyć, jednak każdy z sali wychodzi z uśmiechem.

wyjątkowe doświadczenia
Wyrażają więcej niż tysiąc słów