B-Team Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół B-Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Disco Dance
Poznaj zespół B-Team Juniors
Juniorzy
Warszawa
Warszawa – Tarchomin
Disco Dance

Nasz zespół B-Team Juniors został założony w 2016 r. w szkole Egurrola Dance Studio na warszawskim Bródnie. Trenerem  jest pani Aneta Radomska, wieloletnia tancerka zespołu V2 oraz grupy TV Project.

Na każdym treningu ciężko pracujemy, dlatego mamy na swoim koncie już wiele osiągnięć!Jesteśmy aktualnymi wicemistrzami świata federacji WADF w kategorii Large Teams Juniors. Wielokrotnie stawałyśmy na podium podczas różnorodnych turniejów.

Tych wszystkich efektów i wyników nie byłoby jednak, gdyby nie systematyczna praca na sali. W ciągu tygodnia spotykamy się we wtorki i czwartki na zajęciach z choreografii, na których większość czasu pracujemy nad naszą techniką, siłą oraz rozciągnięciem. Pani Aneta bardzo dużą wagę przywiązuje do tego, aby wszystkie ćwiczenia wykonywane były przez nas poprawnie i dokładnie, co ma nam pomóc unikać niechcianych kontuzji. Kochamy taniec, ale dbamy przy tym o nasze zdrowie, aby cieszyć się naszą pasją jak najdłużej!

W weekendy mamy zajęcia z techniki oraz akrobatyki, na których szlifujemy swoje piruety, skoki i obroty, wykorzystywane później w swoich choreografiach solowych oraz duetach.

Regularne treningi sprawiają, że potrafimy dobrze zorganizować sobie czas, tak aby odnosić sukcesy zarówno na parkiecie, jak i w szkole oraz w życiu prywatnym!

Pomimo ciężkiej pracy na naszych treningach panuje super pozytywna atmosfera, dzięki czemu jesteśmy ze sobą bardzo zżyte i wzajemnie się wspieramy. Jesteśmy pewne, że przyjaźnie zawarte w zespole przetrwają długie lata!

Trener zespołu

Trener zespołu juniorskiego B-Team Juniors. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając niecałe 4 lata. Przez 8 lat trenowała taniec towarzyski, w którym odnosiła swoje pierwsze dziecięce sukcesy. Aneta to wielokrotna finalistka i półfinalistka Mistrzostw Polski federacji IDO oraz mistrzyni i wicemistrzyni województwa lubelskiego w tańcu Disco Dance i Hip Hop.

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj