All In Crew Juniors

Zespół taneczny
Poznaj zespół All In Crew Juniors
Juniorzy
Łódź
Hip Hop
Poznaj zespół All In Crew Juniors
Juniorzy
Łódź
Hip Hop

All In Crew Juniors to reprezentacja prosto z Łodzi, gdzie trenują od 2015 roku. To grupa młodych, zdolnych dziewczyn, które zapragnęły spełnić swoje marzenia o turniejowej rywalizacji, karierze tanecznej i znalezieniu prawdziwej przyjaźni. „All in”, czyli wszyscy razem to motto zespołu i niezwykła cecha tej ekipy! Obecnie ich  instruktorem jest Natalia Radtke.

Tancerki ze szkoły tańca w Łodzi mają szerokie zainteresowania taneczne, poruszają się w technice hip hop ale takie techniki jak popping, dancehall czy commercial są im równie bliskie.

Dziewczyny mają na koncie liczne wysokie miejsca w kategoriach grupowych na turniejach rangi ogólnopolskiej oraz indywidualnie na turniejach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej.

W listopadzie 2019 roku część tancerek pod nazwą All In Crew Mini wystąpiła w znanym programie telewizyjnym „Mam Talent”, gdzie udało im się zaprezentować show w półfinałowym odcinku na żywo i zachwycić widzów oraz jurorów swoją niesamowitą taneczną energią i fantastyczną techniką.

Trener zespołu

Trener zespołów All in Crew i All in Crew Juniors, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Łodzi. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat od hip hopu, z czasem zaczęła także doskonalić swoją technikę w wielu innych stylach tanecznych. Od najmłodszych lat jeździła na zawody i konkursy taneczne, zdobywając liczne nagrody.

wyjatkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąć słów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

nie zgadzam się zaakceptuj