Egurrola Cup 2024

Finały Egurrola Summer Cup 2024

Egurrola Cup 2024

Disco Dance
Dzieci (6-12 lat)
Hip Hop
Jazz
Juniorzy (13-16 lat)
Taniec Nowoczesny
Turnieje
Warszawa
Warszawa – Blue City
28-29/09-2024 Warszawa – Blue CityJuż w weekend 28-29 września zapraszamy do warszawskiego Blue City na emocjonujące taneczne widowisko!

To dwa dni tanecznej rywalizacji z udziałem tancerzy szkół Egurrola Dance Studio, którzy przez całe wakacje dawali z siebie wszystko podczas obozu Egurrola Summer i wzięli udział w turnieju Egurrola Summer Cup!

Przed nami finał ich zmagań – trzymajcie kciuki za swoich faworytów i bądźcie z nami!

Egurrola Cup
Finały Egurrola Summer Cup 2024
O TURNIEJU

W czasie turnieju Egurrola Cup na scenie wystąpią najlepsi tancerze zespołów Egurrola Dance Studio. Zobaczymy wśród nich półfinalistów i finalistów Egurrola Summer Cup – turnieju rozgrywanego w wakacje podczas obozu tanecznego Egurrola Dance Summer w Falentach.

Na scenie zaprezentują się ponadto laureaci miejsc na podium Egurrola Summer Cup z grup open, którzy zaprezentują się w disco dance, tańcu jazzowym i hip hopie.

INAUGURACJA SEZONU

W ciągu tych dwóch dni będziemy mogli podziwiać niezwykły talent, pasję i zaangażowanie tancerzy, którzy przez całe wakacje na obozach dawali z siebie wszystko, aby we wrześniu zaprezentować efekty swojej pracy przed publicznością! To dla nich fantastyczna inauguracja nowego sezonu tanecznego i szansa na zdobycie mistrzowskich trofeów!

Przyjdź, kibicuj zawodnikom i zobacz, jak kolejne taneczne marzenia stają się rzeczywistością!

Czekamy na Ciebie w weekend 28-29 września w CH Blue City na poziomie -1.

podobne wydarzenia