Rekordowa liczba sukcesów na MŚ IDO!

aktualności

Nasi tancerze dostarczyli nam w tym sezonie niezapomnianych emocji!

Rekordowa liczba sukcesów naszych tancerzy na MŚ IDO 2023!

Ostatnie Mistrzostwa Świata IDO w tym sezonie oficjalnie zakończone… Za nami absolutnie niesamowity sezon pełny najpiękniejszych chwil, wyjątkowych debiutów i emocji, jakich z pewnością nigdy nie zapomnimy…

Tancerze Egurrola Dance Studio zdobywają REKORDOWĄ liczbę tytułów mistrzowskich na Międzynarodowym parkiecie. Do 22 miejsc na podium zdobytych podczas Mistrzostw Europy, dołożyli kolejne 20 wywalczone na Mistrzostwach Świata. Nie ma takich słów…

Rekordowa liczba sukcesów naszych tancerzy na MŚ IDO 2023!

Dziś w stronę naszych Tancerzy kierujemy jedno najważniejsze słowo – DZIĘKUJEMY! Za zaufanie, którym obdarzyliście Egurrola Dance Studio. Za pasję, którą dzielicie się z nami każdego dnia. Za wiarę i konsekwentne dążenie do celu. Za miłość do tańca i ciężką pracę, dzięki którym te sukcesy są możliwe. Za wsparcie i doping, które sobie okazujecie. Za to, że razem tworzycie piękne rzeczy. Za to, że dostarczacie nam tylu niezapomnianych emocji. Za wszystko, co wydarzyło się w tym sezonie na parkiecie i poza nim.

Dziękujemy Trenerom. To dzięki Wam dziś możemy mówić o rekordowych wynikach naszych zawodników. To Wy przekazujecie im swoją pasję i nie tylko uczycie tańca, a przede wszystkim najpiękniejszych wartości, wytrwałości i wzajemnego szacunku. Pod Waszymi skrzydłami wyrastają na niesamowitych tancerzy i cudownych ludzi. Wspólnie zapisujecie kolejne karty historii zespołów Egurrola Dance Studio.

Sukcesy tancerzy z Egurrola Dance Studio na MŚ IDO 2023

Dziękujemy Agustinowi Egurroli za miejsce, w którym rodzi się pasja i spełniają marzenia. Kończymy ten sezon niesamowicie szczęśliwi i dumni z każdego startu zawodników Egurrola Dance Studio na parkietach Mistrzostw Świata w Chomutovie (Czechy), De Panne (Belgia), Kielcach (Polska) i Laško (Słowenia).

Jeżeli chcesz być częścią tego cudownego świata pełnego pasji i wytrwałej pracy to wybierz dogodną lokalizację, znajdź zajęcia dla siebie i rozpocznij fantastyczną taneczną przygodę. Sprawdź naszą ofertę: Szkoła Tańca Wrocław, Szkoła Tańca Kraków, Szkoła Tańca Katowice czy Szkoła Tańca Łódź to nie jedyne nasze filie. Kliknij „Wybierz” i zapisz się na zajęcia taneczne blisko swojego domu!Czekamy na Ciebie!