Zuzanna Orzechowska

  • Hip Hop

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Po kilku latach tańczenia baletu zdecydowała się na zmianę stylu – przeniosła się do Egurrola Dance Studio i tam pod okiem najlepszych instruktorów zdobywała wiedzę oraz rozwijała swoje umiejętności hiphopowe.

O instruktorze

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Po kilku latach tańczenia baletu zdecydowała się na zmianę stylu – przeniosła się do Egurrola Dance Studio i tam pod okiem najlepszych instruktorów zdobywała wiedzę oraz rozwijała swoje umiejętności hiphopowe. Od tamtej pory nieustannie doskonali swój taneczny warsztat – nie tylko z technik tańców ulicznych, ale również w zakresie tańca jazzowego czy contemporary.

Szkoliła się u takich tancerzy jak Marta Mościcka, Krzysztof Chamera, David Cottle, Neal Piron, Zacc Milne, Irene Slavi. Od 4 lat jest tancerką flagowego zespołu SWAGG, z którym ma na koncie wiele sukcesów, m.in. I miejsce na Mistrzostwach Polski IDO, I miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Mark’N’Move oraz II miejsce na turnieju United Dance Arena. Jej umiejętności taneczne mogli podziwiać widzowie najpopularniejszych produkcji telewizyjnych takich jak „The Voice Kids” czy „Dance, Dance, Dance”.