Urszula Ornoch

  • Taniec Nowoczesny

Trener zespołu B-Team Kids, tancerka sceniczna i turniejowa oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ula jest wielokrotną mistrzynią świata i Polski w kategoriach: solo, duety, mini formacje oraz formacje disco dance i disco dance freestyle. Była tancerką flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2. Oprócz tańca trenowała akrobatykę osiągając bardzo wysokie wyniki w skokach na ścieżce.

O instruktorze

Trener zespołu B-Team Kids, tancerka sceniczna i turniejowa oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Ula jest wielokrotną mistrzynią świata i Polski w kategoriach: solo, duety, mini formacje oraz formacje disco dance i disco dance freestyle. Była tancerką flagowego zespołu Egurrola Dance Studio – V2. Oprócz tańca trenowała akrobatykę osiągając bardzo wysokie wyniki w skokach na ścieżce. Jest również dyplomowanym trenerem akrobatyki sportowej. Jako tancerka sceniczna występowała podczas wielu wydarzeń takich jak: sylwestrowa moc przebojów w telewizji Polsat, koncerty muzyczne w telewizji polskiej- Sopot, Opole, top trendy.

Pani Ula stawia na wszechstronność młodych tancerzy. Na jej zajęciach dzieci na pewno odnajdą się i zarażą pasją do tańca!

Zespoły prowadzone przez Urszulę Ornoch

Disco Dance
Dzieci
Warszawa
Warszawa – Bródno
B-Team Kids