Aleksandra Kardasz

  • Hip Hop
  • Commercial

Trener zespołu Lucky Crew Kids. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku przedszkolnym od podstaw tańca towarzyskiego, później mażoretek, aż w końcu w wieku 12 lat odnalazła swoją pasję – hip hop oraz modern. Jest otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i stale dba o swój rozwój, biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i obozach tanecznych.

O instruktorze

Trener zespołu Lucky Crew Kids. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w wieku przedszkolnym od podstaw tańca towarzyskiego, później mażoretek, aż w końcu w wieku 12 lat odnalazła swoją pasję – hip hop oraz modern.

Jest otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i stale dba o swój rozwój, biorąc udział w różnego rodzaju warsztatach i obozach tanecznych. Poza tym uwielbia scenę, a jako tancerka TV Project ma możliwość realizowania tej pasji uczestnicząc w największych polskich produkcjach telewizyjnych.

Zajęcia taneczne prowadzi od 15. roku życia. Uwielbia tworzyć choreografie i uczyć nich innych, a na każdym treningu daje z siebie nieopisaną ilość pozytywnej energii. Swoje zainteresowanie zdrowym trybem życia rozwija także na warszawskiej SGGW, gdzie studiuje na kierunku żywienie człowieka.

Zespoły prowadzone przez Aleksandrę Kardasz

Dzieci
Hip Hop
Warszawa – Praga-Płd.
Lucky Crew Kids