EGURROLA SUMMER 2024

Zapraszamy na wakacyjną przygodę z tańcem!

Egurrola Summer 2024

Commercial
Disco Dance
Dzieci (6-12 lat)
Hip Hop
Jazz
Juniorzy (13-16 lat)
Obozy
Taniec Nowoczesny
23/06-27/08/2024 Raszyn-FalentyZapraszamy na letni obóz taneczny dla uczestników w wieku 6-16 lat z całej Polski!

W programie mnóstwo tańca i atrakcji na każdą pogodę!

To będzie wyjazd, którego Twoje dziecko nie zapomni przez długi czas!

UWAGA! Nowy numer konta!

Zapisz się
Egurrola Summer 2024
Letni obóz taneczny
o obozie

Przygotuj się na niepowtarzalną przygodę z Egurrola Dance Studio! Tańcz i baw się z nami na fantastycznym letnim obozie szkoleniowym dla dzieci w wieku 6-16 lat! To aż 11 dni świetnej zabawy w miejscu o wysokim standardzie – Falenty Biznes i Wypoczynek! Do wyboru następujące turnusy:

I turnus – 23.06-3.07
II turnus – 7-14.07
III turnus – 15-25.07  – brak wolnych miejsc
IV turnus – 26.07-5.08 – brak wolnych miejsc
V turnus – 6-16.08  – brak wolnych miejsc
VI turnus – 17-27.08 – ostatnie wolne miejsca!

Uczestników w wieku 6-12 lat zachęcamy do zapisów na turnusy I, III i VI, a uczestników w wieku 12-16 lat na turnusy I, II, IV i V.

Aby zapisać się na listę rezerwową na zamknięte turnusy prosimy o przesłanie swoich danych (imię, nazwisko, telefon) i wybranego turnusu na adres oboz@egurrola.pl.

Nasi najlepsi instruktorzy

Nasze wyjazdy przygotowujemy z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy specjalny program szkoleniowy dostosowany do wieku i poziomu zaawansowania wszystkich uczestników. Bliskość Warszawy pozwala nam przygotować bogaty program zajęć z jednymi z najlepszych trenerów i instruktorów w Polsce, a przy tym fantastycznymi pedagogami mającymi doskonały kontakt z dziećmi, którzy zapewnią najwyższą jakość szkolenia oraz wspaniałą atmosferę w czasie ich trwania.

Zajęcia dla każdego

Podczas obozu nasi tancerze poznają tajniki różnych stylów tańca, m.in. hip hopu, tańca nowoczesnego, jazzu, a także akrobatyki, doskonaląc technikę i rozwijając umiejętności. To także świetny początek przygody z tańcem dla początkujących tancerzy. W czasie całego turnusu zajęcia odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie 3-miesięcznego kursu z zajęciami raz w tygodniu.

Najwięcej atrakcji

W czasie wolnym od zajęć tanecznych zapewniamy mnóstwo atrakcji, m.in. gry i zabawy, dyskoteki, konkursy oraz bitwy taneczne. Na koniec każdego turnusu organizujemy Wielki Turniej, podczas której wszystkie dzieci mają możliwość zaprezentowania nowych umiejętności przed swoimi koleżankami, kolegami i kadrą.

Gwarancja bezpieczeństwa

Na obozy organizowane przez Egurrola Dance Studio jadą z nami odpowiednio wykwalifikowani szkoleniowcy i wychowawcy. To oni czuwają nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu. Cała kadra to starannie dobrani profesjonaliści, którzy mają fantastyczny kontakt z dziećmi i potrafią sprawić, że wspólnie spędzone chwile długo pozostają w pamięci uczestników.

Foto i vodeo relacja

Każdego dnia obozu robimy setki zdjęć i filmów, które doskonale pokazują, jak świetnie bawimy się na zajęciach tanecznych i w czasie wolnym! Foto i videorelację publikujemy na profilu EDS24 na Facebooku i Instagramie, dzięki czemu rodzice zawsze są na bieżąco z tym, co się u nas dzieje!

Zebranie organizacyjne online
za pośrednictwem platformy Zoom
termin zebrania

4/06/2024

turnus I i II – 18:00

turnus III i IV – 19:15

turnus V i VI – 20:30

Wyjątkowe doświadczenia
wyrażają więcej niż tysiąc słów
Filtruj po:
Zdjęcia
Filmy
DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?
Przekonaj się, ile korzyści może dać Ci taniec!
+
Wieloletnie doświadczenie
Obozy taneczne dla dzieci i młodzieży organizujemy już od ponad 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tak aby uczestnikom naszych wyjazdów niczego nie brakowało.
+
Maksymalna dawka tańca
Każdy turnus to aż 11 dni, w tym 10 dni wypełnionych tańcem! Tak długi czas trwania obozu zapewnia najwyższą jakość nauki. Młodzi tancerze poznają tajniki różnych stylów tańca, a ilość oraz intensywność zajęć pozwala im nauczyć się więcej, niż w czasie 3-miesięcznego kursu z zajęciami raz w tygodniu.
+
Starannie opracowany program
Dla uczestników obozu przygotowaliśmy różnorodne zajęcia – oprócz nauki choreografii także technikę, klasykę, akrobatykę oraz stretching. Zapewniają one wszechstronny rozwój i przygotowanie fizyczne bez względu na wybrany styl tańca.
+
Nauka samodzielności
Czas spędzony z dala od rodziców to świetny sposób na naukę samodzielności. Dziecko, które samo wykonuje wszystkie czynności i podejmuje decyzje, zyskuje poczucie niezależności i pewność siebie, dzięki czemu jest lepiej przygotowane do radzenia sobie w dorosłym życiu.
+
Nowe przyjaźnie
Na naszym obozie Twoje dziecko pozna nowe koleżanki i kolegów, z którymi będzie mogło dzielić pasję i spędzać czas także poza salą taneczną… a w nowym semestrze wspólnie zapisać się na zajęcia regularne w Egurrola Dance Studio!
+
Niezwykła przygoda
Obozy Egurrola Dance Studio to nie tylko taniec, ale także mnóstwo innych aktywności. W czasie wolnym od zajęć tanecznych na dzieci czeka mnóstwo atrakcji – kino letnie, karaoke, dyskoteki i wiele innych, dzięki czemu nie ma tu miejsca na nudę!
+
Dbałość o bezpieczeństwo
Towarzyszący nam wychowawcy to osoby doświadczone, które doskonale wiedzą, jak radzić sobie z dziećmi i potrafią nawiązać z nimi świetny kontakt. Wysyłając dziecko na obóz Egurrola Dance Studio możesz być pewien, że znajduje się ono pod dobrą opieką!
+
Zajęcia taneczne dla każdego
Nasze obozy to najlepsze miejsce zarówno do doskonalenia swojej techniki, jak i rozpoczęcia przygody z tańcem! Twoje dziecko nigdy wcześniej nie tańczyło? To żaden problem – zajęcia dostosowane są do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników, dlatego mogą w nich brać udział nawet początkujący tancerze.
+
Nasi najlepsi instruktorzy
Na każdy wyjazd zabieramy ze sobą najlepszych trenerów i instruktorów Egurrola Dance Studio, a przy tym fantastycznych pedagogów mających doskonały kontakt z dziećmi, którzy zapewnią najwyższą jakość zajęć oraz wspaniałą atmosferę w czasie ich trwania.
+
Kształtowanie charakteru
Odpowiedzialność, wytrwałość, umiejętność dążenia do celu i działania w grupie – to cechy, których uczestnicy obozu uczą się każdego dnia, nie tylko na sali tanecznej, ale także w czasie wspólnych zabaw i wykonywania codziennych zajęć.
+
Otoczenie rezerwatu przyrody
Nasz ośrodek położony jest na terenie Rezerwatu Stawy Raszyńskie, w otoczeniu przepięknych krajobrazów. Bliskość natury pozwala uczestnikom obozu odpocząć i wyciszyć się po dniu zajęć tanecznych, a także aktywnie spędzić czas wolny.

SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

1.

TECHNIKA

Poznajemy elementarne zasady, które obowiązują w rożnych stylach tanecznych. Technika to podstawa każdego dobrego tancerza, dlatego dużą wagę przykładamy do poprawności wykonywania poszczególnych elementów, powtarzając każdy z nich wiele razy. W końcu praktyka czyni mistrza!

2.

KLASYKA

dla zespołów

Rozwijamy świadomość pracy wszystkich mięśni, łączymy dynamikę z siłą połączoną w precyzję i elegancje baletu. Lekcja tańca klasycznego to trening utrzymania dyscypliny psychofizycznej oraz kultury osobistej. Podczas lekcji można wypracować prostą postawę (pion), nauczyć się piruetów, obrotów oraz bezpiecznych skoków.

3.

AKROBATYKA

Poprawiamy swoją sprawność fizyczną, tak bardzo potrzebną w tańcu i przełamujemy bariery własnych możliwości. Lekcje akrobatyki pomagają w nabyciu większej świadomości własnego ciała, dzięki czemu tancerze mogą szybciej reagować w sytuacjach niespodziewanych, jak na przykład upadek. To zajęcia dla tancerzom rozmaitych technik tańca, wzbogacające warsztat i pomagające w dalszym rozwoju.

4.

CHOREOGRAFIA

Uczymy się układów tanecznych przygotowanych przez naszych instruktorów specjalnie na obóz. Poznawanie nowych kroków i gestów w grupie poprawia pamięć i koncentrację, a także rozwija kreatywność, umożliwiając pracę nad własnymi solówkami czy duetami. Nauka w towarzystwie koleżanek i kolegów to także świetna lekcja współpracy w grupie, a przy tym świetna zabawa!

5.

MOTORYKA

Pracujemy nad takimi cechami, jak wytrzymałość, szybkość, koordynacja, gibkość czy skoczność, które są kluczowe w pokonywaniu coraz trudniejszych ewolucji tanecznych. Dzięki odpowiednio dopasowanym ćwiczeniom motorycznym ich nauka nie tylko będzie o wiele łatwiejsza, ale też pozwoli uzyskać wyższy poziom wykonywanych ruchów.

6.

ATRAKCJE

Każdy wieczór to czas na rozrywkę – nie mamy ani chwili na nudę, a jak najwięcej czasu staramy się spędzać na świeżym powietrzu. Zawieramy nowe przyjaźnie, prowadząc długie rozmowy przy ognisku, szalejemy na parkiecie podczas dyskotek i sprawdzamy wiedzę podczas konkursów tematycznych. Organizujemy też bitwy taneczne! Ukoronowaniem wyjazdu jest Wielki Turniej Tańca, w czasie którego każdy obozowicz może zaprezentować przed koleżankami, kolegami i kadrą zdobyte umiejętności.

Miejsce pobytu
Sprawdź, dokąd jedziemy
Rezerwat Stawy Raszyńskie

Zlokalizowane zaledwie 15 kilometrów od centrum Warszawy Stawy Raszyńskie to magiczne miejsce, pełne malowniczych krajobrazów nawiązujących do mazurskich jezior. Na terenie Stawów znajduje się także Rezerwat Przyrody, będący siedliskiem ptaków, a pobliskie stawy zamieszkuje wiele gatunków ryb. Otoczenie natury zapewnia komfortowy pobyt i stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportu oraz rekreacji.

Falenty Biznes i Wypoczynek

Falenty Biznes i Wypoczynek to miejsce o wysokim standardzie, które wyróżnia nowoczesny styl i wysoki komfort. Pokoje zostały całkowicie wyremontowane w 2021 roku, zapewniając gościom komfortowy pobyt.

Czekają na nas:

 • pokoje 2-, 3-, 5- i 6-osobowe z telewizorem, wi-fi oraz łazienkami wyposażonymi w prysznic
 • funkcjonalne sale taneczne
 • wewnętrzne patio
 • basen
 • sauna
 • przestrzeń integracyjną przy kominkach
 • przestrzeń do relaksu – boisko do siatkówki, leżaki, bilard, stół do pin-ponga i piłkarzyków
 • sklepik i lody z budki
KOSZT OBOZU
POZNAJ CENĘ WYJAZDU
Wybierz filtr:
Startowa
Startowa
Warszawa
Łódź
Kraków
Wrocław
Katowice

 

WYBIERZ SWOJE MIASTO Z LISTY PO PRAWEJ STRONIE EKRANU I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT CENY OBOZU.

 

 

WYBRANE MIASTO: WARSZAWA

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3150 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 700 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3150 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 850 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3270 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 850 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3370 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2450 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: ŁÓDŹ

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3250 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 800 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3250 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 950 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3370 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 950 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3470 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2550 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: KRAKÓW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3370 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 920 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3370 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3490 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3590 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2670 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: WROCŁAW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3370 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 920 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3370 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3490 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3590 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2670 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: KATOWICE

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3370 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 920 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3370 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3490 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3590 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2670 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

 

WYBIERZ SWOJE MIASTO Z LISTY PO PRAWEJ STRONIE EKRANU I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT CENY OBOZU.

 

 

WYBRANE MIASTO: WARSZAWA

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3150 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 700 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3150 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 850 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3270 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 850 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3370 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2450 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: ŁÓDŹ

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3250 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 800 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3250 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 950 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3370 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 800 zł
III rata płatna do 10.05 – 800 zł
IV rata płatna do 10.06 – 950 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3470 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2550 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: KRAKÓW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3370 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 920 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3370 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3490 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3590 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2670 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: WROCŁAW

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3370 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 920 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3370 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3490 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3590 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2670 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

WYBRANE MIASTO: KATOWICE

 

UWAGA! Koszt obozu jest uzależniony od tego, czy uczestnik jest tancerzem zespołu Egurrola Dance Studio, tancerzem grupy regularnej Egurrola Dance Studio, czy osobą chcącą dołączyć do Egurrola Dance Studio oraz od terminu wpłaty pierwszej raty.

Prosimy o dokonywanie płatności za obóz zgodnie z odpowiednim cennikiem.

 

TANCERZE ZESPOŁÓW EGURROLA DANCE STUDIO

CENA: 3370 zł
(obowiązuje przy zapisie i wpłacie I raty do 29.02.2024 r. Tancerzy zespołów, którzy dokonają zapisu i wpłaty I raty po 29.02, obowiązuje koszt i tryb płatności dla uczestników grup regularnych)

I rata płatna do 29.02 – 350 zł
II rata płatna do 10.03 – 700 zł
III rata płatna do 10.04 – 700 zł
IV rata płatna do 10.05 – 700 zł
V rata płatna do 10.06 – 920 zł

 

UCZESTNICY GRUP REGULARNYCH EGURROLA DANCE STUDIO

CENA przy zapisie do 15.03: 3370 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie w dniach 16.03-30.04: 3490 zł
I rata płatna przy zapisie – 820 zł
II rata płatna do 10.04 – 850 zł
III rata płatna do 10.05 – 850 zł
IV rata płatna do 10.06 – 970 zł

CENA przy zapisie od 1.05 do wyczerpania miejsc: 3590 zł
I rata płatna przy zapisie – 920 zł
pozostała część kwoty płatna do 10.06 – 2670 zł

 

OSOBY CHCĄCE DOŁĄCZYĆ DO EGURROLA DANCE STUDIO

3590 zł
I rata płatna do 15.03 – 700 zł
II rata płatna do 10.04 – 900 zł
III rata płatna do 10.05 – 900 zł
IV rata płatna do 10.06 – 1090 zł

CAŁKOWITY KOSZT WYJAZDU OBEJMUJE:
 • transport (z wyjątkiem uczestników z Warszawy)
 • noclegi (pokoje z łazienkami)
 • wyżywienie (trzy posiłki dziennie)*
 • zajęcia szkoleniowe
 • ubezpieczenie NNW
 • opiekę wychowawców
 • całodobową opiekę medyczną
 • fotorelację i videorelację z obozu

*W przypadku wyboru diety innej niż standardowa dopłata wynosi 350 zł/osoba. Wyboru diety należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nie ma możliwości zgłoszenia diety po przyjeździe na obóz.

informacje o płatności

FORMA PŁATNOŚCI:
– przelew na konto

Modern Art Group sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 45, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

UWAGA! Nowy numer konta!

Santander Bank

84 1090 1870 0000 0001 5576 8089

*opłaty dokonywane przelewem powinny być opisane w następujący sposób:
– imię i nazwisko uczestnika obozu
– wybrany turnus
– telefon kontaktowy rodzica/opiekuna
– symbol grupy i nazwisko instruktora prowadzącego zajęcia (lub “spoza” w przypadku osób chcących dołączyć do Egurrola Dance Studio)

Wzór: Jan Kowalski, I turnus, 111222333, DHH1

CO WARTO WIEDZIEĆ

W przypadku, gdy uczestnik nie będzie mógł wyjechać na obóz ze względu na chorobę, otrzymają Państwo zwrot kosztów obozu z odliczeniem opłaty rezerwacyjnej, ustalanej indywidualnie dla każdego Klienta. W tej sytuacji wysokość kwoty zwrotu będzie uzależniona od momentu rezygnacji.

POTRZEBUJESZ FAKTURY?

Po wpłacie pełnej kwoty za obóz należy przesłać prośbę o wystawienie faktury (wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi) na adres mailowy oboz@egurrola.com, załączając potwierdzenia przelewów wszystkich rat. Czas oczekiwania na wystawienie dokumentu wynosi około 14 dni roboczych.

KROK PO KROKU

1. Przeczytaj regulamin

Zapoznaj się z Regulaminem obozu

2. Dokonaj płatności

Wpłać I ratę zgodnie z harmonogramem wpłat.
Upewnij się, że wprowadziłaś/eś poprawny numer konta.

3. Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej, dołączając do niego potwierdzenie wpłaty I raty.

UWAGA! Dokonanie wpłaty bez wysłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje rezerwacji miejsca na obozie.

4. Opłać kolejne raty

Opłać II i III ratę. Jeżeli uczestnik na tydzień przed wyjazdem na obóz nie ma zaksięgowanej całej opłaty, nie może wziąć udziału w Egurrola Summer 2024.

5. Karta Kwalifikacyjna
6. Kontakt z wychowawcą

Oddaj wychowawcy w dniu wyjazdu wypełnioną Kartę Kwalifikacyjną Uczestnika Obozu.

lista rezerwowa

Aby zapisać się na listę rezerwową na zamknięte turnusy prosimy o przesłanie swoich danych (imię, nazwisko, telefon) i wybranego turnusu na adres oboz@egurrola.pl.

PREFERENCJE DOTYCZĄCE ZAKWATEROWANIA W POKOJACH

Organizator obozu dołoży starań, aby wziąć pod uwagę Państwa prośby i sugestie dotyczące zakwaterowania dzieci w pokojach, natomiast nie może zagwarantować ich całkowitego uwzględnienia.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  UWAGA! Maksymalna waga dołączanych plików to łącznie 12 mb.

  *Wyboru diety należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy. Nie ma możliwości zgłoszenia diety po przyjeździe na obóz. Jeżeli dziecko nie ma specjalnej diety, wpisz STANDARD. Dopłata do diety innej niż standardowa wynosi 350 zł.


  Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu letniego obozu tanecznego Egurrola Summer 2024. Regulamin dostępny jest tutaj
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

  Kierownik obozu
  Paweł Wasilewski
  601 512 512
  Klaudia Abłażewicz 607 364 216

  Jesteśmy dostępni: pn-pt 10:00-16:00

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe