WARSZTATY TANECZNE

Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

Intensywny Kurs Instruktorski 2024

Dorośli
Hip Hop
Jazz
Taniec Towarzyski
Warszawa
Warsztaty
30/07-16/08 2024 Warszawa

Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

Zapisz się
Intensywny Kurs Instruktorski
Spełniaj zawodowe marzenia!
DLA KOGO?

Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

– marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
– prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
– są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

TWOJE KWALIFIKACJE

Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

 • Legitymację Instruktorską
 • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
 • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
Przekonaj się, że warto nam zaufać!
+
30 lat doświadczennia
Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
+
Wszechstronność
Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
+
Kompendium wiedzy
Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
+
Dogodna lokalizacja
Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
+
Wykwalifikowana kadra
Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
+
Stawiamy na kompetencje
Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
+
Wiarygodność
Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
+
Jeszcze więcej możliwości
Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
Posłuchaj absolwentów kursu
Rekomendacje

SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

1.

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

Czytaj więcej…

każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

2.

SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

3.

EGZAMINY KOŃCOWE

odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

Czytaj więcej…

weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

4.

PRAKTYKI

absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

Czytaj więcej…

Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

Pedagodzy
Poznaj naszą kadrę

Agustin Egurrola

Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

Joanna Szokalska

Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Katarzyna Mieczkowska

podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

Klaudia Koruba

podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

Przemysław Wojszel

podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

Paweł Michno

kompozycja tańca jazzowego

Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

Maksim Woitiul

taniec klasyczny

Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

Aleksandra Wygryzowska

Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

Agata Pankowska

rytmika i umuzykalnienie

Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

Andrzej Wołosz

podstawy tańców narodowych

Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

Zbigniew Wroński

anatomia / korektywa

Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Anna Leś

pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

Piotr Turowski

pierwsza pomoc

Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

Karolina Kroczak

kompozycja tańca

Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

Kamil Goleń

teoria sportu i motoryka

Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

CENNIK
CENA KURSU

Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

SPECJALNA CENA*: 2950 zł

*Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
czyli do 30.01.2024 r.

Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

 • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
 • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
 • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
 • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
 • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

Egurrola Dance Studio
Żwirki i Wigury 99A
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

CENA OBEJMUJE

W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

– udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
– korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
– udział w egzaminach końcowych
– ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

– osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

Rezygnacje:

Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

Dokumety do pobrania

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

 • ukończyły 18 rok życia
 • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
 • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
 • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
 • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
 • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

KROK PO KROKU

1. Opłać pierwszą ratę

Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

Egurrola Dance Studio
Żwirki i Wigury 99A
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

2. Wypełnij formularz

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

3. Pamiętaj o dokumentach

Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

 • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
 • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
 • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
 • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
Zebranie organizacyjne
termin

Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

  Dyrektor Kursu
  Joanna Szokalska
  601 544 544
  Manager Kursu
  Klaudia Koruba
  885 106 002

  Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

  Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

  WARSZTATY TANECZNE

  Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

  Night Session – Wrocław

  Contemporary Jazz
  Dzieci (9-12 lat)
  High Heels
  Hip Hop
  Imprezy tematyczne
  Jazz
  Juniorzy (13-16 lat)
  Wrocław
  9-10/12 19:00-8:30 Wrocław

  Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

  Zapisz się
  Intensywny Kurs Instruktorski
  Spełniaj zawodowe marzenia!
  DLA KOGO?

  Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

  – marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
  – prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
  – są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

  TWOJE KWALIFIKACJE

  Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

  • Legitymację Instruktorską
  • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
  • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

  Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

  DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
  Przekonaj się, że warto nam zaufać!
  +
  30 lat doświadczennia
  Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
  +
  Wszechstronność
  Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
  +
  Kompendium wiedzy
  Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
  +
  Dogodna lokalizacja
  Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
  +
  Wykwalifikowana kadra
  Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
  +
  Stawiamy na kompetencje
  Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
  +
  Wiarygodność
  Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
  +
  Jeszcze więcej możliwości
  Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
  Posłuchaj absolwentów kursu
  Rekomendacje

  SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

  1.

  ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

  mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

  Czytaj więcej…

  każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

  2.

  SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

  samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

  3.

  EGZAMINY KOŃCOWE

  odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

  Czytaj więcej…

  weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
  Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

  4.

  PRAKTYKI

  absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

  Czytaj więcej…

  Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

  Pedagodzy
  Poznaj naszą kadrę

  Agustin Egurrola

  Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

  Joanna Szokalska

  Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

  Katarzyna Mieczkowska

  podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

  W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

  Klaudia Koruba

  podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

  Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

  Przemysław Wojszel

  podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

  Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

  Paweł Michno

  kompozycja tańca jazzowego

  Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

  Maksim Woitiul

  taniec klasyczny

  Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

  Aleksandra Wygryzowska

  Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

  Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

  Agata Pankowska

  rytmika i umuzykalnienie

  Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

  Andrzej Wołosz

  podstawy tańców narodowych

  Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

  Zbigniew Wroński

  anatomia / korektywa

  Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Anna Leś

  pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

  Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

  Piotr Turowski

  pierwsza pomoc

  Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

  Karolina Kroczak

  kompozycja tańca

  Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

  Kamil Goleń

  teoria sportu i motoryka

  Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

  CENNIK
  CENA KURSU

  Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

  SPECJALNA CENA*: 2950 zł

  *Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
  czyli do 30.01.2024 r.

  Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

  • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
  • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
  • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
  • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
  • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

  Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

  INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

  Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

  Egurrola Dance Studio
  Żwirki i Wigury 99A
  02-089 Warszawa
  ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

  Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

  CENA OBEJMUJE

  W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

  – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
  – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
  – udział w egzaminach końcowych
  – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

  – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

  Rezygnacje:

  Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

  Dokumety do pobrania

  KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

  Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

  • ukończyły 18 rok życia
  • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
  • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
  • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
  • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

  W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

  Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

  KROK PO KROKU

  1. Opłać pierwszą ratę

  Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

  Egurrola Dance Studio
  Żwirki i Wigury 99A
  02-089 Warszawa
  ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

  Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

  Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

  Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

  2. Wypełnij formularz

  Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


  Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

  3. Pamiętaj o dokumentach

  Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

  • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
  • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
  • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
  • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
  Zebranie organizacyjne
  termin

  Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

   UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

   Dyrektor Kursu
   Joanna Szokalska
   601 544 544
   Manager Kursu
   Klaudia Koruba
   885 106 002

   Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

   Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

   WARSZTATY TANECZNE

   Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

   Egurrola Winter 2024

   Disco Dance
   Dzieci (6-12 lat)
   Hip Hop
   Jazz
   Juniorzy (13-16 lat)
   Obozy
   Taniec Nowoczesny
   ferie zimowe 2024 Władysławowo

   Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

   Zapisz się
   Intensywny Kurs Instruktorski
   Spełniaj zawodowe marzenia!
   DLA KOGO?

   Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

   – marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
   – prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
   – są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

   TWOJE KWALIFIKACJE

   Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

   • Legitymację Instruktorską
   • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
   • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

   Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

   DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
   Przekonaj się, że warto nam zaufać!
   +
   30 lat doświadczennia
   Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
   +
   Wszechstronność
   Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
   +
   Kompendium wiedzy
   Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
   +
   Dogodna lokalizacja
   Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
   +
   Wykwalifikowana kadra
   Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
   +
   Stawiamy na kompetencje
   Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
   +
   Wiarygodność
   Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
   +
   Jeszcze więcej możliwości
   Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
   Posłuchaj absolwentów kursu
   Rekomendacje

   SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

   1.

   ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

   mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

   Czytaj więcej…

   każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

   2.

   SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

   samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

   3.

   EGZAMINY KOŃCOWE

   odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

   Czytaj więcej…

   weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
   Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

   4.

   PRAKTYKI

   absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

   Czytaj więcej…

   Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

   Pedagodzy
   Poznaj naszą kadrę

   Agustin Egurrola

   Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

   Joanna Szokalska

   Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

   Katarzyna Mieczkowska

   podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

   W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

   Klaudia Koruba

   podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

   Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

   Przemysław Wojszel

   podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

   Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

   Paweł Michno

   kompozycja tańca jazzowego

   Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

   Maksim Woitiul

   taniec klasyczny

   Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

   Aleksandra Wygryzowska

   Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

   Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

   Agata Pankowska

   rytmika i umuzykalnienie

   Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

   Andrzej Wołosz

   podstawy tańców narodowych

   Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

   Zbigniew Wroński

   anatomia / korektywa

   Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

   Anna Leś

   pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

   Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

   Piotr Turowski

   pierwsza pomoc

   Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

   Karolina Kroczak

   kompozycja tańca

   Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

   Kamil Goleń

   teoria sportu i motoryka

   Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

   CENNIK
   CENA KURSU

   Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

   SPECJALNA CENA*: 2950 zł

   *Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
   czyli do 30.01.2024 r.

   Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

   • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
   • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
   • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
   • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
   • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

   Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

   INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

   Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

   Egurrola Dance Studio
   Żwirki i Wigury 99A
   02-089 Warszawa
   ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

   Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

   CENA OBEJMUJE

   W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

   – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
   – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
   – udział w egzaminach końcowych
   – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

   – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

   Rezygnacje:

   Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

   Dokumety do pobrania

   KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

   Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

   • ukończyły 18 rok życia
   • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
   • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
   • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
   • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
   • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

   W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

   Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

   KROK PO KROKU

   1. Opłać pierwszą ratę

   Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

   Egurrola Dance Studio
   Żwirki i Wigury 99A
   02-089 Warszawa
   ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

   Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

   Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

   Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

   2. Wypełnij formularz

   Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


   Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

   3. Pamiętaj o dokumentach

   Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

   • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
   • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
   • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
   • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
   Zebranie organizacyjne
   termin

   Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

    UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

    Dyrektor Kursu
    Joanna Szokalska
    601 544 544
    Manager Kursu
    Klaudia Koruba
    885 106 002

    Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

    Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

    WARSZTATY TANECZNE

    Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

    Jazz Dance Workshops

    Dzieci (9-12 lat)
    Jazz
    Juniorzy (13-16 lat)
    Konstancin-Jeziorna
    Warsztaty
    16/12 10:00-11:30 Konstancin-Jeziorna

    Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

    Zapisz się
    Intensywny Kurs Instruktorski
    Spełniaj zawodowe marzenia!
    DLA KOGO?

    Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

    – marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
    – prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
    – są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

    TWOJE KWALIFIKACJE

    Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

    • Legitymację Instruktorską
    • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
    • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

    Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

    DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
    Przekonaj się, że warto nam zaufać!
    +
    30 lat doświadczennia
    Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
    +
    Wszechstronność
    Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
    +
    Kompendium wiedzy
    Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
    +
    Dogodna lokalizacja
    Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
    +
    Wykwalifikowana kadra
    Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
    +
    Stawiamy na kompetencje
    Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
    +
    Wiarygodność
    Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
    +
    Jeszcze więcej możliwości
    Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
    Posłuchaj absolwentów kursu
    Rekomendacje

    SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

    1.

    ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

    mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

    Czytaj więcej…

    każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

    2.

    SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

    samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

    3.

    EGZAMINY KOŃCOWE

    odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

    Czytaj więcej…

    weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
    Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

    4.

    PRAKTYKI

    absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

    Czytaj więcej…

    Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

    Pedagodzy
    Poznaj naszą kadrę

    Agustin Egurrola

    Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

    Joanna Szokalska

    Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

    Katarzyna Mieczkowska

    podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

    W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

    Klaudia Koruba

    podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

    Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

    Przemysław Wojszel

    podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

    Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

    Paweł Michno

    kompozycja tańca jazzowego

    Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

    Maksim Woitiul

    taniec klasyczny

    Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

    Aleksandra Wygryzowska

    Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

    Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

    Agata Pankowska

    rytmika i umuzykalnienie

    Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

    Andrzej Wołosz

    podstawy tańców narodowych

    Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

    Zbigniew Wroński

    anatomia / korektywa

    Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

    Anna Leś

    pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

    Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

    Piotr Turowski

    pierwsza pomoc

    Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

    Karolina Kroczak

    kompozycja tańca

    Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

    Kamil Goleń

    teoria sportu i motoryka

    Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

    CENNIK
    CENA KURSU

    Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

    SPECJALNA CENA*: 2950 zł

    *Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
    czyli do 30.01.2024 r.

    Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

    • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
    • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
    • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
    • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
    • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

    Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

    INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

    Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

    Egurrola Dance Studio
    Żwirki i Wigury 99A
    02-089 Warszawa
    ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

    Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

    CENA OBEJMUJE

    W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

    – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
    – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
    – udział w egzaminach końcowych
    – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

    – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

    Rezygnacje:

    Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

    Dokumety do pobrania

    KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

    Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

    • ukończyły 18 rok życia
    • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
    • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
    • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
    • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
    • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

    W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

    Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

    KROK PO KROKU

    1. Opłać pierwszą ratę

    Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

    Egurrola Dance Studio
    Żwirki i Wigury 99A
    02-089 Warszawa
    ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

    Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

    Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

    Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

    2. Wypełnij formularz

    Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


    Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

    3. Pamiętaj o dokumentach

    Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

    • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
    • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
    • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
    • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
    Zebranie organizacyjne
    termin

    Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

    FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

     UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


     SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

     Dyrektor Kursu
     Joanna Szokalska
     601 544 544
     Manager Kursu
     Klaudia Koruba
     885 106 002

     Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

     Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

     WARSZTATY TANECZNE

     Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

     Jazz Masters – Łódź

     Jazz
     Juniorzy (13-16 lat)
     Łódź
     Młodzież (16+ lat)
     Warsztaty
     16/11 16:45 & 18:15 Łódź

     Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

     Zapisz się
     Intensywny Kurs Instruktorski
     Spełniaj zawodowe marzenia!
     DLA KOGO?

     Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

     – marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
     – prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
     – są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

     TWOJE KWALIFIKACJE

     Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

     • Legitymację Instruktorską
     • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
     • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

     Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

     DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
     Przekonaj się, że warto nam zaufać!
     +
     30 lat doświadczennia
     Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
     +
     Wszechstronność
     Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
     +
     Kompendium wiedzy
     Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
     +
     Dogodna lokalizacja
     Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
     +
     Wykwalifikowana kadra
     Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
     +
     Stawiamy na kompetencje
     Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
     +
     Wiarygodność
     Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
     +
     Jeszcze więcej możliwości
     Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
     Posłuchaj absolwentów kursu
     Rekomendacje

     SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

     1.

     ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

     mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

     Czytaj więcej…

     każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

     2.

     SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

     samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

     3.

     EGZAMINY KOŃCOWE

     odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

     Czytaj więcej…

     weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
     Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

     4.

     PRAKTYKI

     absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

     Czytaj więcej…

     Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

     Pedagodzy
     Poznaj naszą kadrę

     Agustin Egurrola

     Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

     Joanna Szokalska

     Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

     Katarzyna Mieczkowska

     podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

     W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

     Klaudia Koruba

     podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

     Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

     Przemysław Wojszel

     podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

     Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

     Paweł Michno

     kompozycja tańca jazzowego

     Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

     Maksim Woitiul

     taniec klasyczny

     Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

     Aleksandra Wygryzowska

     Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

     Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

     Agata Pankowska

     rytmika i umuzykalnienie

     Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

     Andrzej Wołosz

     podstawy tańców narodowych

     Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

     Zbigniew Wroński

     anatomia / korektywa

     Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

     Anna Leś

     pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

     Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

     Piotr Turowski

     pierwsza pomoc

     Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

     Karolina Kroczak

     kompozycja tańca

     Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

     Kamil Goleń

     teoria sportu i motoryka

     Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

     CENNIK
     CENA KURSU

     Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

     SPECJALNA CENA*: 2950 zł

     *Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
     czyli do 30.01.2024 r.

     Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

     • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
     • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
     • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
     • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
     • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

     Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

     INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

     Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

     Egurrola Dance Studio
     Żwirki i Wigury 99A
     02-089 Warszawa
     ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

     Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

     CENA OBEJMUJE

     W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

     – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
     – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
     – udział w egzaminach końcowych
     – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

     – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

     Rezygnacje:

     Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

     Dokumety do pobrania

     KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

     Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

     • ukończyły 18 rok życia
     • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
     • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
     • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
     • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
     • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

     W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

     Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

     KROK PO KROKU

     1. Opłać pierwszą ratę

     Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

     Egurrola Dance Studio
     Żwirki i Wigury 99A
     02-089 Warszawa
     ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

     Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

     Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

     Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

     2. Wypełnij formularz

     Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


     Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

     3. Pamiętaj o dokumentach

     Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

     • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
     • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
     • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
     • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
     Zebranie organizacyjne
     termin

     Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

     FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

      UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


      SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

      Dyrektor Kursu
      Joanna Szokalska
      601 544 544
      Manager Kursu
      Klaudia Koruba
      885 106 002

      Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

      Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

      WARSZTATY TANECZNE

      Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

      Dance Class

      Commercial
      Disco Dance
      Dzieci (8-12 lat)
      Hip Hop
      Jazz
      Juniorzy (13-16 lat)
      Warszawa
      Warszawa – Blue City
      Warszawa – Praga-Południe
      Warszawa – Tarchomin
      Warsztaty
      warsztaty cykliczne różne miasta

      Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

      Zapisz się
      Intensywny Kurs Instruktorski
      Spełniaj zawodowe marzenia!
      DLA KOGO?

      Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

      – marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
      – prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
      – są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

      TWOJE KWALIFIKACJE

      Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

      • Legitymację Instruktorską
      • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
      • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

      Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

      DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
      Przekonaj się, że warto nam zaufać!
      +
      30 lat doświadczennia
      Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
      +
      Wszechstronność
      Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
      +
      Kompendium wiedzy
      Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
      +
      Dogodna lokalizacja
      Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
      +
      Wykwalifikowana kadra
      Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
      +
      Stawiamy na kompetencje
      Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
      +
      Wiarygodność
      Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
      +
      Jeszcze więcej możliwości
      Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
      Posłuchaj absolwentów kursu
      Rekomendacje

      SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

      1.

      ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

      mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

      Czytaj więcej…

      każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

      2.

      SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

      samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

      3.

      EGZAMINY KOŃCOWE

      odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

      Czytaj więcej…

      weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
      Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

      4.

      PRAKTYKI

      absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

      Czytaj więcej…

      Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

      Pedagodzy
      Poznaj naszą kadrę

      Agustin Egurrola

      Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

      Joanna Szokalska

      Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

      Katarzyna Mieczkowska

      podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

      W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

      Klaudia Koruba

      podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

      Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

      Przemysław Wojszel

      podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

      Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

      Paweł Michno

      kompozycja tańca jazzowego

      Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

      Maksim Woitiul

      taniec klasyczny

      Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

      Aleksandra Wygryzowska

      Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

      Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

      Agata Pankowska

      rytmika i umuzykalnienie

      Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

      Andrzej Wołosz

      podstawy tańców narodowych

      Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

      Zbigniew Wroński

      anatomia / korektywa

      Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

      Anna Leś

      pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

      Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

      Piotr Turowski

      pierwsza pomoc

      Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

      Karolina Kroczak

      kompozycja tańca

      Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

      Kamil Goleń

      teoria sportu i motoryka

      Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

      CENNIK
      CENA KURSU

      Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

      SPECJALNA CENA*: 2950 zł

      *Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
      czyli do 30.01.2024 r.

      Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

      • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
      • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
      • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
      • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
      • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

      Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

      INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

      Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

      Egurrola Dance Studio
      Żwirki i Wigury 99A
      02-089 Warszawa
      ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

      Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

      CENA OBEJMUJE

      W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

      – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
      – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
      – udział w egzaminach końcowych
      – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

      – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

      Rezygnacje:

      Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

      Dokumety do pobrania

      KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

      Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

      • ukończyły 18 rok życia
      • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
      • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
      • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
      • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
      • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

      W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

      Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

      KROK PO KROKU

      1. Opłać pierwszą ratę

      Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

      Egurrola Dance Studio
      Żwirki i Wigury 99A
      02-089 Warszawa
      ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

      Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

      Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

      Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

      2. Wypełnij formularz

      Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


      Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

      3. Pamiętaj o dokumentach

      Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

      • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
      • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
      • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
      • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
      Zebranie organizacyjne
      termin

      Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

      FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

       UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


       SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

       Dyrektor Kursu
       Joanna Szokalska
       601 544 544
       Manager Kursu
       Klaudia Koruba
       885 106 002

       Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

       Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

       WARSZTATY TANECZNE

       Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

       Jazz Masters – Wrocław

       Jazz
       Juniorzy (13-16 lat)
       Młodzież (16+ lat)
       Warsztaty
       Wrocław
       9/12 16:30-18:00 Wrocław

       Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

       Zapisz się
       Intensywny Kurs Instruktorski
       Spełniaj zawodowe marzenia!
       DLA KOGO?

       Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

       – marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
       – prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
       – są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

       TWOJE KWALIFIKACJE

       Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

       • Legitymację Instruktorską
       • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
       • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

       Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

       DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
       Przekonaj się, że warto nam zaufać!
       +
       30 lat doświadczennia
       Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
       +
       Wszechstronność
       Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
       +
       Kompendium wiedzy
       Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
       +
       Dogodna lokalizacja
       Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
       +
       Wykwalifikowana kadra
       Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
       +
       Stawiamy na kompetencje
       Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
       +
       Wiarygodność
       Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
       +
       Jeszcze więcej możliwości
       Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
       Posłuchaj absolwentów kursu
       Rekomendacje

       SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

       1.

       ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

       mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

       Czytaj więcej…

       każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

       2.

       SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

       samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

       3.

       EGZAMINY KOŃCOWE

       odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

       Czytaj więcej…

       weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
       Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

       4.

       PRAKTYKI

       absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

       Czytaj więcej…

       Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

       Pedagodzy
       Poznaj naszą kadrę

       Agustin Egurrola

       Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

       Joanna Szokalska

       Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

       Katarzyna Mieczkowska

       podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

       W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

       Klaudia Koruba

       podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

       Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

       Przemysław Wojszel

       podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

       Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

       Paweł Michno

       kompozycja tańca jazzowego

       Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

       Maksim Woitiul

       taniec klasyczny

       Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

       Aleksandra Wygryzowska

       Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

       Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

       Agata Pankowska

       rytmika i umuzykalnienie

       Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

       Andrzej Wołosz

       podstawy tańców narodowych

       Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

       Zbigniew Wroński

       anatomia / korektywa

       Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

       Anna Leś

       pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

       Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

       Piotr Turowski

       pierwsza pomoc

       Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

       Karolina Kroczak

       kompozycja tańca

       Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

       Kamil Goleń

       teoria sportu i motoryka

       Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

       CENNIK
       CENA KURSU

       Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

       SPECJALNA CENA*: 2950 zł

       *Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
       czyli do 30.01.2024 r.

       Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

       • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
       • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
       • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
       • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
       • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

       Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

       INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

       Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

       Egurrola Dance Studio
       Żwirki i Wigury 99A
       02-089 Warszawa
       ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

       Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

       CENA OBEJMUJE

       W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

       – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
       – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
       – udział w egzaminach końcowych
       – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

       – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

       Rezygnacje:

       Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

       Dokumety do pobrania

       KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

       Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

       • ukończyły 18 rok życia
       • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
       • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
       • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
       • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
       • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

       W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

       Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

       KROK PO KROKU

       1. Opłać pierwszą ratę

       Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

       Egurrola Dance Studio
       Żwirki i Wigury 99A
       02-089 Warszawa
       ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

       Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

       Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

       Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

       2. Wypełnij formularz

       Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


       Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

       3. Pamiętaj o dokumentach

       Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

       • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
       • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
       • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
       • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
       Zebranie organizacyjne
       termin

       Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

       FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

        UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


        SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

        Dyrektor Kursu
        Joanna Szokalska
        601 544 544
        Manager Kursu
        Klaudia Koruba
        885 106 002

        Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

        Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

        WARSZTATY TANECZNE

        Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca

        Jazz Masters – Warszawa

        Jazz
        Juniorzy (13-16 lat)
        Młodzież (16+ lat)
        Warszawa
        Warszawa – Śródmieście
        Warsztaty
        8/12 20:00-21:15 Warszawa – Śródmieście

        Zostań wykwalifikowanym instruktorem tańca i spełnij swoje zawodowe marzenia!

        Zapisz się
        Intensywny Kurs Instruktorski
        Spełniaj zawodowe marzenia!
        DLA KOGO?

        Zapraszamy na XVIII edycję Intensywnego Kursu Instruktorskiego tych, którzy:

        – marzą o pracy w charakterze instruktora tańca
        – prowadzą już zajęcia, ale ich wiedza jest niepełna i chcieliby ją usystematyzować oraz poprzeć odpowiednim przygotowaniem
        – są znakomitymi nauczycielami tańca i chcieliby uzupełnić posiadaną już wiedzę i podszlifować umiejętności

        TWOJE KWALIFIKACJE

        Absolwenci Kursu otrzymają dokumenty wystawione przez Egurrola Dance Studio poświadczające posiadane kompetencje do pracy w charakterze Instruktora Sportu ze specjalnością Taniec Jazzowy, Taniec Hip Hop lub Taniec Towarzyski:

        • Legitymację Instruktorską
        • Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wraz z suplementem opisującym zakres zrealizowanego materiału
        • Certyfikat w języku angielskim uznawany w krajach Unii Europejskiej

        Egurrola Dance Studio jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji szkół i placówek prowadzonej przez m.st. Warszawę.

        DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?
        Przekonaj się, że warto nam zaufać!
        +
        30 lat doświadczennia
        Egurrola Dance Studio to niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego i solidna marka z 30-letnim doświadczeniem, ciesząca się renomą na rynku tanecznym. Kursy instruktorskie organizujemy już od niemal 20 lat! Swoją karierę rozpoczynali u nas jedni z najlepszych instruktorów i choreografów w Polsce, a teraz to Ty możesz do nich dołączyć!
        +
        Wszechstronność
        Program naszego kursu jest bardzo bogaty – obejmuje podstawy wielu stylów tańca oraz metodykę na różnych poziomach zaawansowania oraz kategoriach wiekowych. Łącznie to to aż 200 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i praktycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej. Różnorodność zajęć to gwarancja Twoich wysokich kompetencji!
        +
        Kompendium wiedzy
        Nasz kurs ma charakter intensywny – w ciągu kilkunastu dni weźmiesz udział w wielu godzinach zajęć teoretycznych i praktycznych, zakończonych egzaminami, dzięki czemu przyswoisz dużą dawkę wiedzy i umiejętności w krótkim czasie.
        +
        Dogodna lokalizacja
        Zajęcia i egzaminy oraz odbiór dokumentów odbywa się bardzo blisko centrum Warszawy. Bez względu na to, skąd pochodzisz, w łatwy sposób możesz więc do nas dotrzeć.
        +
        Wykwalifikowana kadra
        Nasi pedagodzy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy od wielu lat pracują z młodymi ludźmi, przygotowując ich do zawodu instruktora. Ich wysokie kompetencje są gwarantem najwyższego poziomu zajęć na kursie!
        +
        Stawiamy na kompetencje
        Dajemy Ci do wyboru jedną z trzech specjalizacji tanecznych: hip hop, taniec jazzowy lub towarzyski. To jedne z najpopularniejszych stylów tańca w Polsce, nauczane w wielu szkołach, klubach czy ośrodkach kultury, a więc po ukończeniu kursu rynek pracy stanie przed Tobą otworem.
        +
        Wiarygodność
        Ponad 85% absolwentów oceniło nasz kurs bardzo wysoko. Docenili oni m.in. naszą rzetelność, dobór kadry, zróżnicowany program i jakość zajęć, a także atmosferę panującą na kursie. Ich rekomendacje to najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności!
        +
        Jeszcze więcej możliwości
        Najlepsi absolwenci kursu otrzymają propozycję współpracy z jedną ze szkół Egurrola Dance Studio. To wymarzony start kariery instruktorskiej i świetny początek budowania własnej marki!
        Posłuchaj absolwentów kursu
        Rekomendacje

        SPRAWDŹ, CO CIĘ CZEKA!

        1.

        ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

        mają formę zajęć praktycznych lub teoretycznych realizowanych w ogromnej większości w formie stacjonarnej w dniach 30 lipca – 15 sierpnia 2024 r.

        Czytaj więcej…

        każdego dnia od rana do późnych godzin popołudniowych (z przerwą obiadową) oraz częściowo w formie e-learningowej (materiały otrzymuje kursant drogą mailową). Szczegółowy program zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową na 3 dni przed rozpoczęciem kursu.

        2.

        SAMOKSZTAŁCENIE I PRACA WŁASNA

        samodzielna realizacja przez kursantów wyznaczonych zadań, mająca na celu udoskonalenie i utrwalenie przyswojonych umiejętności.

        3.

        EGZAMINY KOŃCOWE

        odbędą się w dniach 15-16 sierpnia 2024 r. i składają się z dwóch części: pisemnej w formie testu i praktycznej

        Czytaj więcej…

        weryfikującej wiedzę z zakresu wybranej specjalności.
        Do egzaminów końcowych mogą przystąpić jedynie ci kursanci, którzy otrzymali zaliczenie ze wszystkich zajęć realizowanych podczas Kursu (na podstawie obecności oraz pracy podczas zajęć) oraz złożyli na ręce opiekuna specjalności konspekt zajęć w trybie ustalonym na zebraniu organizacyjnym.W przypadku niepowodzenia na egzaminie, w ramach wniesionej opłaty za Kurs przysługuje jeden bezpłatny egzamin w wyznaczonym przez Organizatora terminie, który zostanie podany na spotkaniu organizacyjnym pierwszego dnia Kursu.

        4.

        PRAKTYKI

        absolwenci kursu powinni zrealizować je w okresie do 3 miesięcy od zakończenia zajęć dydaktycznych i zdania egzaminów końcowych.

        Czytaj więcej…

        Praktyki można zrealizować w dowolnie wybranej szkole tańca, klubie sportowym lub rekreacyjnym czy domu kultury.

        Pedagodzy
        Poznaj naszą kadrę

        Agustin Egurrola

        Pedagog, utytułowany tancerz i trener, uznany choreograf, sędzia taneczny, laureat prestiżowych nagród. Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca.

        Joanna Szokalska

        Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich.

        Katarzyna Mieczkowska

        podstawy tańca modern / podstawy tańca jazzowego / metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

        W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na wydziale Nauk Pedagogicznych.

        Klaudia Koruba

        podstawy tańca hip hop / technika tańca hip hop / metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym

        Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki.

        Przemysław Wojszel

        podstawy tańca towarzyskiego / podstawy tańca użytkowego / metodyka nauczania tańców latynoamerykańskich oraz standardowych

        Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego, tancerz najwyższej międzynarodowej klasy „S” w stylu latynoamerykańskim. Wielokrotny finalista Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

        Paweł Michno

        kompozycja tańca jazzowego

        Trener zespołów Jazz One i Jazz One Juniors, choreograf, instruktor tańca, tancerz zawodowy (dyplom ZASP), sędzia taneczny. Jeden z najbardziej uznanych specjalistów w tańcu jazzowym i wszelkich jego odmianach – lyrical jazz, broadway jazz, modern jazz itd. Choreograf w programie “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Karierę taneczną rozpoczynał w Kieleckim Teatrze Tańca. Dzięki temu doświadczeniu ma na swoim koncie występy na największych scenach teatralnych w Polsce.

        Maksim Woitiul

        taniec klasyczny

        Ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego. Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”.

        Aleksandra Wygryzowska

        Rola rozgrzewki i motoryki w tańcu

        Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie – specjalizacja wychowanie fizyczne, instruktor sportu ze specjalnością taniec, instruktor fitness oraz gimnastyki sportowej. Od lat związana z tańcem. Przez lata utytułowana tancerka, obecnie trener wielokrotnych mistrzów Polski. Swoje sukcesy turniejowe zawdzięcza świadomości wagi przygotowania motorycznego tancerzy.

        Agata Pankowska

        rytmika i umuzykalnienie

        Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. Ukończyła Professional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja).

        Andrzej Wołosz

        podstawy tańców narodowych

        Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą. Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w jednej z edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

        Zbigniew Wroński

        anatomia / korektywa

        Specjalista fizjoterapii, doktor nauk biologicznych i terapeuta manualny OMPT DVMT. Zbigniew pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi (lecząc wszelkie bóle w obrębie układu ruchu, po urazach, po zabiegach operacyjnych). Prowadzi również własną przychodnię fizjoterapeutyczną, w której niesie pomoc zarówno młodszym, jak i starszym pacjentom. Zdobytą wiedzą i umiejętnościami dzieli się ze studentami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

        Anna Leś

        pedagogika / teoria rekreacji ruchowej

        Doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Anna ma wykształcenie pedagogiczne (także jako pedagog specjalny) – jest andragogiem i specjalizuje się we współpracy z osobami starszymi. Prowadzi zajęcia z podstaw rekreacji, pedagogiki czasu wolnego, andragogiki, rekreacji osób ze specjalnymi potrzebami, w szczególności w zakresie kinezygerontoprofilaktyki.

        Piotr Turowski

        pierwsza pomoc

        Ratownik na co dzień służący w harcerskiej grupie ratowniczej na warszawskim Bemowie. Ma ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego oraz motorowodnego i to właśnie w tych dziedzinach się specjalizuje. Pracuje jako zabezpieczenie medyczne podczas imprez sportowych – meczów, maratonów i turniejów. Przeprowadza szkolenia z pierwszej pomocy w placówkach oświatowych oraz formach związanych ze sportem, klubach fitness i siłowniach.

        Karolina Kroczak

        kompozycja tańca

        Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji. Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

        Kamil Goleń

        teoria sportu i motoryka

        Absolwent wydziału Rehabilitacji warszawskiej AWF, specjalista treningu funkcjonalnego oraz trener przygotowania motorycznego (NCSC). Wykładowca licznych konferencji organizowanych m.in. przez PKOL, AWF Katowice, AWF Warszawa czy Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Współtwórca szkoleń z dziedziny profilaktyki w tenisie ziemnym oraz bieganiu. akredytowanych przez Polski Związek Tenisa oraz Polski Związek Lekkiej Atletyki.

        CENNIK
        CENA KURSU

        Płatności za udział w kursie można dokonywać w ratach.

        SPECJALNA CENA*: 2950 zł

        *Przysługuje osobom wpłacającym pierwszą ratę w I terminie promocyjnym,
        czyli do 30.01.2024 r.

        Koszt udziału w Kursie zależy od terminu otrzymania przez Organizatora wpłaty I raty:

        • 2950 zł: I rata 1250 zł wpłacona do 31.01.2024 r.., II rata 1700 zł
        • 3150 zł: I rata 1450 zł wpłacona do 15.03.2024 r., II rata 1700 zł
        • 3300 zł: I rata 1600 zł wpłacona do 30.04.2024 r., II rata 1700 zł
        • 3450 zł: I rata 1750 zł wpłacona do 15.06.2024 r., II rata 1700 zł
        • 3600 zł: I rata 1900 zł wpłacona do 30.07.2024 r., II rata 1700 zł

        Całość opłaty za uczestnictwo w Kursie (I i II rata) powinna być wniesiona na konto Organizatora najpóźniej do dnia rozpoczęcia Kursu.

        INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH

        Wpłaty należy dokonać przelewem na konto:

        Egurrola Dance Studio
        Żwirki i Wigury 99A
        02-089 Warszawa
        ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

        Przelewy powinny być opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wybraną specjalnością (np. Jan Kowalski, Kurs Instruktorski – taniec towarzyski).

        CENA OBEJMUJE

        W ramach wniesionej opłaty przysługuje:

        – udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych wg wybranej specjalności
        – korzystanie z sal tanecznych w ramach samokształcenia
        – udział w egzaminach końcowych
        – ewentualny udział w jednym egzaminie poprawkowym z każdej części egzaminu (pisemnej i praktycznej)

        – osobom, które ukończyły kurs i zdały egzaminy końcowe: dokumenty ukończenia kursu (legitymacja instruktorska, zaświadczenie ukończenia kursu wydane przez Placówkę Kształcenia Ustawicznego, suplement do zaświadczenia oraz Certyfikat w języku angielskim uznawany w Krajach Unii Europejskiej)Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia uczestników kursu

        Rezygnacje:

        Warunki rezygnacji z udziału w Kursie określają zapisy Regulaminu, którego znajomość i akceptacja jest niezbędna do dokonania zapisu na Kurs.

        Dokumety do pobrania

        KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?

        Uczestnikami Kursu Instruktorskiego mogą być osoby, które:

        • ukończyły 18 rok życia
        • mają co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna)
        • posiadają wiedzę i umiejętności na poziomie zaawaansowanym w zakresie techniki tańca wybranej na specjalność
        • posiadają ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
        • nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
        • wyślą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i opłacą udział w kursie zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie kursinstruktorski.pl.

        W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość udziału w Kursie osoby, która nie ukończyła jeszcze szkoły średniej. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Organizatorem.

        Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. Organizator ma prawo do zakończenia rekrutacji na poszczególne specjalności w dowolnym momencie. O przyjęciu na Kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.

        KROK PO KROKU

        1. Opłać pierwszą ratę

        Wpłać pierwszą ratę zgodnie z cennikiem na konto:

        Egurrola Dance Studio
        Żwirki i Wigury 99A
        02-089 Warszawa
        ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644

        Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalność)

        Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.

        Druga rata powinna zostać wpłacona na konto organizatora przed rozpoczęciem Kursu.

        2. Wypełnij formularz

        Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony dołączając potwierdzenie przelewu.


        Formularze bez dołączonego potwierdzenia opłaty będą traktowane jako nieważne.

        3. Pamiętaj o dokumentach

        Wydrukuj i podpisz Podanie o przyjęcie na kurs, który otrzymasz od Organizatora drogą mailową, dołącz pozostałe wymagane dokumenty na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:

        • kserokopię ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów
        • kserokopię potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty
        • 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
        • wypełnione i podpisane własnoręcznie Podanie o przyjęcie na kurs
        Zebranie organizacyjne
        termin

        Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia kursu – 30 lipca 2024 r.

        FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

         UWAGA! Maksymalna waga dołączanego pliku to 5 mb.


         SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, CHĘTNIE UDZIELIMY WIĘCEJ INFORMACJI

         Dyrektor Kursu
         Joanna Szokalska
         601 544 544
         Manager Kursu
         Klaudia Koruba
         885 106 002

         Jesteśmy dostępni: pn-pt 9:00-17:00

         Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

         Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Dowiedz się więcej

         nie zgadzam się zaakceptuj